hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund! - Interessert i galopp?
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Ridegrener
 Galopp
 Interessert i galopp?
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Forrige side
Forfatter Tidligere emne Emne Neste emne
Side: av 2

Ferrari & Miriam

Norway
Innlegg: 451

Skrevet - 19/04/2006 :  17:23:57  Vis profil  Svar med kopi av melding
hvordan er det med arabergaloppen her i landet, og ellers rundt om i verden?
Ferrari & Miriam



Gå til toppen av siden

Musical Missile

Innlegg: 197

Skrevet - 19/04/2006 :  20:31:26  Vis profil  Svar med kopi av melding
arabergaloppen i Norge finnes fortsatt, men det er ikke så mange løp for arabere da det nesten ikke finnes hester som kan gå løpene. Men vet det (har ihvertfall) eksistert en forening for de som drev med arabergalopp. De vet nok mer om hva som skjer. Gå til toppen av siden

CamillaB

Innlegg: 47

Skrevet - 28/04/2006 :  15:13:33  Vis profil  Svar med kopi av melding
Hei,

Etter noen år uten skal det igjen være araberløp på Øvrevoll. Hvis du går inn på www.ovrevoll.no under anmeldelser (på venstre side) og tar opp proposisjonene for 2006 ser du når det er.

Ellers er det av og til araberløp i Sverige (Jägersro). Bl.a. et nå søndag 30.april - det skal rides av internasjonale amatørryttere, og Norge representeres av Elisabet Johanson.

Camilla
Gå til toppen av siden

Lene81

» VIP

Innlegg: 97

Skrevet - 15/05/2006 :  08:49:51  Vis profil  Svar med kopi av melding
Kopi av melding:
Hei
Hvis dere lurer på noe innen gallopp er det bare å spørre har jobbet på gallopbanen i 6 år! Så svarer gjerne på alle spørsmål som kommer.

Opprinnelig postet av reaching nirvana



Hei!
Jeg ser stadig flotte fullblodshester på sprang- og dressurbanen som opprinnelig var galopphester, men ble solgt som ridehester fordi de ikke løp fort nok. Hvor finner man disse vidunderlige hestene som blir lagt ut for salg? Fins det en nettside? Jeg har kikket på www.ovrevoll.no, men det virker som annonsene der er nokså gamle.
Jeg skal kjøpe meg hest til høsten, men har allerede begynt å kikke litt. På forhånd takk for svar!
Lene
Gå til toppen av siden

Musical Missile

Innlegg: 197

Skrevet - 15/05/2006 :  15:05:05  Vis profil  Svar med kopi av melding
Det letteste du kan gjøre er å maile eller ringe rundt til forskjellige trenere. De aller fleste har noen hester de gjerne selger unna. Ellers så er www.hesteierforeningen.no et sted som folk annonserer på også.

Skal du ha sprang eller dressurhest forresten? Mulig jeg vet om noen, kan jo maile meg hvis interesse, anita_cecilie@mail.com
Gå til toppen av siden
Side: av 2 Tidligere emne Emne Neste emne  
Forrige side
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Snarvei:
 Image Forum 2001 This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2026 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.