hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund! - Vip sidene....
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - SnikkSnakk
 Hestemarked.no
 Vip sidene....
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Neste side
Forfatter Tidligere emne Emne Neste emne
Side: av 2

AneBlidaBranaTindra

» VIP

Norway
Innlegg: 756

Skrevet - 21/05/2005 :  17:15:45  Vis profil  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseAneBlidaBranaTindra  Svar med kopi av melding
En ting som irriterer meg litt på VIP sidene...

Når jeg er logget inn og skal forandre litt på VIP-en, skjer det noe;
har skrevet alt ferdig og skal trykke på "lagre endring"
Har da sittet og skrevet de siste, tja, fem minuttene. Ikke mer.
Men når jeg trykker "lagre endring" får jeg beskjed om at jeg ikke er innlogget og dermed blir alt jeg har skrevet borte!

Må ærlig innrømme at jeg blir lettere irritert da ja..

>Hvor lenge kan man være innlogget? Den er snakk om fem minutter her...

Noen andre som har hatt samme problem/greie??

The worst way to miss someone is to be sitting right beside them knowing you can' t have them

Lene.

Norway
Innlegg: 1129

Skrevet - 21/05/2005 :  17:26:38  Vis profil  Svar med kopi av melding
ja....men kan ikke gi deg noe svar. Vannvittig irriterende!!!! :(
Takker for meg. Gå til toppen av siden

Guro
» VIP

Innlegg: 2031

Skrevet - 21/05/2005 :  18:30:00  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideGuro  Svar med kopi av melding
Ikke at det hjelper noe i forhold til problemet: men hvis man endrer det som står på vipen (altså ikke endringer vha sjekkbokser, eller sletting av innlegg i gjestebok el) så kan det være lurt å ha det skrevet i word, eller iallfall kopiere hele teksten før man trykker lagre. Da mister man ikke det man har skrevet selvom man blir logget ut.

Guro

Guros hjemmeside
og
NTNUI-ridning
Gå til toppen av siden

Guro
» VIP

Innlegg: 2031

Skrevet - 21/05/2005 :  18:31:17  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideGuro  Svar med kopi av melding
Artig nok har du null innlegg "Blida"..Noen som vet hva det kommer av??

Guro
Gå til toppen av siden

DENNE VIPEN ER IKKKE I BRUK

» VIP

Norway
Innlegg: 126

Skrevet - 21/05/2005 :  18:55:50  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideDENNE VIPEN ER IKKKE I BRUK  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseDENNE VIPEN ER IKKKE I BRUK  Svar med kopi av melding
Æsj! det der har skjedde med meg oxo!
Ble sikkelig sur jeg å!
Plagsomt

Og det mente jeg...


Gå til toppen av siden

AneBlidaBranaTindra

» VIP

Norway
Innlegg: 756

Skrevet - 22/05/2005 :  11:55:17  Vis profil  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseAneBlidaBranaTindra  Svar med kopi av melding
Guro: Ja, det skjønner ikke jeg!! =p litt kjipt egentlig, og jeg får ikke frem signaturen heller. Æsj altså! Vet ikke hva det kommer av, og jeg har prøvd flere ganger..

Forslaget om word var ikke dumt! =) Skal jeg jommen gjøre gitt!!!

c",)

The worst way to miss someone is to be sitting right beside them knowing you can' t have them
Gå til toppen av siden

Ixnay

» VIP

Norway
Innlegg: 280

Skrevet - 22/05/2005 :  17:05:49  Vis profil  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseIxnay  Svar med kopi av melding
Jeg pleier å gjøre som Guro, enten skrive det ned i word, eller så bare kopierer jeg teksten, for da er det bare å logge inn og gå inn der jeg drev å skrev, og lime inn :)
Men uansett er det skikkelig irriterende!

"Hva du enn sysler med i livet, gjør ditt beste, men glem ikke at uerstattelig er ingen" Gå til toppen av siden

Lucinda:

Norway
Innlegg: 2233

Skrevet - 22/05/2005 :  17:59:37  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideLucinda:  Svar med kopi av melding
Eg og kopierer teksten. Det begynte eg med etter att eg hadde skrive ein lang tekst til vip siden min og vips var den borte. Så nå kopierer eg teksten ja.

Eg også har lagt merke til att Blida alltid står med 0 innlegg. Du får ta kontakt med hestemarked Blida så blir det kanskje ordna opp i.

Gå til toppen av siden

spoff

» VIP

Norway
Innlegg: 3639

Skrevet - 22/05/2005 :  18:23:40  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesidespoff  Svar med kopi av melding
Jeg tippr "Blida" har null innlegg fordi noe merkelig skjer fordi hun har "er i nicket sitt. Etter min mening skulle det ikke vært lov til å ha nick med annet enn bokstaver og tall. I verstefall et par av de aller vanligste tegnene, og iallfall ikke tegn som forekommer i kode. Jeg har hatt problemer med å bli venner med folk med 'er i nicket sitt også. Det har gått i boks når vedkommende har byttet nick.
dressurblogg.no Gå til toppen av siden

AneBlidaBranaTindra

» VIP

Norway
Innlegg: 756

Skrevet - 22/05/2005 :  21:33:24  Vis profil  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseAneBlidaBranaTindra  Svar med kopi av melding
Et problem der; Blida er opptatt... Så da måtte det bli "Blida".. ;-)
Men jeg skal prøve, så får vi se!

Rart at det skal være problemer med tegn, når de blir godtatt når vi registrerer oss her...
Enig med deg spoff, det burde ikke bli godtatt.
C",)

The worst way to miss someone is to be sitting right beside them knowing you can' t have them
Gå til toppen av siden

Guro
» VIP

Innlegg: 2031

Skrevet - 23/05/2005 :  11:06:50  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideGuro  Svar med kopi av melding
Kopi av melding:
Jeg har hatt problemer med å bli venner med folk med 'er i nicket sitt også. Det har gått i boks når vedkommende har byttet nick.

Opprinnelig postet av spoff



Måtte le litt når jeg leste dette spoff
Antar du mener at du har problemer med å få dem på "vennelista" di
Men ved rask gjennomlesing kunna man fort tro at du ikke likte folk med " i navnet, men når de bare bytta ut den var du villig til å gi dem en sjanse

Guro *lesevegring*
Gå til toppen av siden

spoff

» VIP

Norway
Innlegg: 3639

Skrevet - 23/05/2005 :  11:14:15  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesidespoff  Svar med kopi av melding
Jaja.. Guro Jeg tror du forstod meg rett til slutt..

Jeg vet ikke hva maks antall bokstaver man kan ha i nicket sitt er, men med 26 ulike bokstaver (æøå er teite bokstaver) så bør man klare å finne en kombinasjon som ikke allerede er tatt. Men så vil man vil gjerne ha noe spess da.. Men noe må man vel klare å finne. Problemet er vel at nick med teite tegn er lovelig, og folk ikke skjønner hvorfor alle kan få venner uten om en selv, eller få telt opp innlegg ved posting. Men det er nok der problemet her ligger. "Blida" er vel eneste med dette problemet, og det er tegn i nicket som skiller henne fra oss andre. " og ' er jo typisk tegn som forekommer i kode, og om ikke riktig konvertering foretas så skjer det kjapt noen feil.

dressurblogg.no Gå til toppen av siden

AneBlidaBranaTindra

» VIP

Norway
Innlegg: 756

Skrevet - 26/05/2005 :  17:21:32  Vis profil  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseAneBlidaBranaTindra  Svar med kopi av melding
Har nå rpøvd og prøvd å byttet nick, men får beskjed om at passordet er feil(noen jeg VET det ikke er) Må jo ha passord for å komme inn på sia mi uansett.. Har kontaktet Hestemarked.no via mail, forklart situasjonen men ingenting er forandret. Får heller ikke forandret passord.
Noen forslag?

The worst way to miss someone is to be sitting right beside them knowing you can' t have them
Gå til toppen av siden

Kristine & Ibrahim K

Norway
Innlegg: 987

Skrevet - 26/05/2005 :  17:55:54  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideKristine & Ibrahim K  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseKristine & Ibrahim K  Svar med kopi av melding
En annen ting som er en smule irriterende; om man skifter navn på vipen sin, og man går tilbake til medlemssiden og trykker Vis vip eller noe sånt, så kommer det opp Vipen eksisterer ikke. Utrolig tungvint for da må man først gå inn på vip/hjemmesider og så søke etter seg selv for å komme inn på sin egen profil.
''The Horse. Here is nobility without conceit, friendship without envy, beauty without vanity. A willing servant, yet never a slave'' Gå til toppen av siden

Lucinda:

Norway
Innlegg: 2233

Skrevet - 26/05/2005 :  19:14:45  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideLucinda:  Svar med kopi av melding
Kopi av melding:
En annen ting som er en smule irriterende; om man skifter navn på vipen sin, og man går tilbake til medlemssiden og trykker Vis vip eller noe sånt, så kommer det opp Vipen eksisterer ikke. Utrolig tungvint for da må man først gå inn på vip/hjemmesider og så søke etter seg selv for å komme inn på sin egen profil.

Opprinnelig postet av Kristine & Ibrahim K



Det skjer pga att du har endra på namnet på vip siden din. Men vist du derimot trukker på adressa til vip sida di som står eit hakk høgre opp enn vis vip (på medlemssida) så får du fram sida. Eller du kan taste inn http://www.hestemarked.no/vip.asp?id=( og namnet på vip sida di)

Gå til toppen av siden

AneBlidaBranaTindra

» VIP

Norway
Innlegg: 756

Skrevet - 19/06/2005 :  21:55:43  Vis profil  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseAneBlidaBranaTindra  Svar med kopi av melding
Endelig har jeg fått skiftet nick!
Skrev passordet mitt med små bokstaver(og kom igjennom), men skulle ha stor forbokstav...hehe
Tenkte ikke på det i farta... =p
Så nå kommer plutselig signaturen og alt frem!

The worst way to miss someone is to be sitting right beside them knowing you can' t have them
Gå til toppen av siden
Side: av 2 Tidligere emne Emne Neste emne  
Neste side
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Snarvei:
 Image Forum 2001 This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.