hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund! - fjording til dressur?
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Ridegrener
 Dressur
 fjording til dressur?
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Forrige side
Forfatter Tidligere emne Emne Neste emne
Side: av 3

TORHILD

» VIP

Innlegg: 2595

Skrevet - 23/08/2005 :  12:33:59  Vis profil  Svar med kopi av melding
Kopi av melding:
Så lenge rytteren jobber med hesten og kan å ri, kan en fjording være minst like god som de brune hestene. Fjordingen min vant LC over en dressurhest som kan gå MB forrige klubb stevne. Nå skal vi stille LB.

Opprinnelig postet av soli robin



Denne hesten som går MB må ha startet med annen rytter, og da er det rytteren det kommer an på, ikke om hesten har startet høyere klasse. Er en ekvipasje på Middels nivå har de nemlig ikke lov å starte LC!

Gå til toppen av siden

spoff

» VIP

Norway
Innlegg: 3639

Skrevet - 23/08/2005 :  14:20:08  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesidespoff  Svar med kopi av melding
Kopi av melding:
Denne hesten som går MB må ha startet med annen rytter, og da er det rytteren det kommer an på, ikke om hesten har startet høyere klasse. Er en ekvipasje på Middels nivå har de nemlig ikke lov å starte LC!

Opprinnelig postet av TORHILD


Det er ingen regler som sier at en ekvipasje som har ridd aldri så bra i MB, eller Grand Prix for den saks skyld, ikke har lov til å starte LC. Det som derimot har blitt vanligere med årene er å lukke klasser for de som har oppnådd en viss prosent i en høyere klasse. Men da er dette spesifisert i proposisjonen. Det er ikke noe som står i reglementet, så er LC-klassen åpen så er den åpen for alle.

dressurblogg.no Gå til toppen av siden
Side: av 3 Tidligere emne Emne Neste emne  
Forrige side
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Snarvei:
 Image Forum 2001 This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.