hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund! - Radio i stallen?
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 I stallen
 Radio i stallen?
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Forrige side
Forfatter Tidligere emne Emne Neste emne
Side: av 2

jalla

Innlegg: 635

Skrevet - 26/11/2004 :  16:01:50  Vis profil  Svar med kopi av melding
Til dags dato har vi ikke skaffet radio i stallen ennå, men vet heller ikke om vi skal skaffe det. Var en liten tankevekker innlegget til Ara.

Og dessuten synes jeg det er bedre at hestene går ute enn å stirre i boksvggen og høre på radioen...
Gå til toppen av siden

Lucinda:

Norway
Innlegg: 2233

Skrevet - 26/11/2004 :  17:10:11  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideLucinda:  Svar med kopi av melding
Har også høyrt det med klassisk musikk.

Har forøvrig ikkje radio i stallen min heime. Hadde det tidlegare, for mange år tilbake pga hesten stod åleine. Den stod da berre på om natta, for hesten gjekk ute heile dagen. Og den stod på veldig svakt volum.

Forøvrig er det radio i stallen der eg har min andre hest. Står berre på på dagtid når folk møkker osv. Synest det er irriterande av og til for volumet er veldig høgt nokon ganger.


Redigert av - Lucinda: den 26/11/2004 17:11:28 Gå til toppen av siden

eva.

» VIP

Norway
Innlegg: 128

Skrevet - 10/12/2004 :  23:28:00  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideeva.  Svar med kopi av melding
Vi har radio i stallen,har det vel mest for våres egen del (menneskene i stallen). Vi har den ikke hæyt på men akuratt passe. Om vi er der seint har vi den ikke på. Det skal vist være beroligene for hestene,om du plystrer. Så jeg har faktisk prøvd dette på tur,når hun blir stressa begynner jeg og plystre.. Syns det hjelper! Gå til toppen av siden

Eva V

» VIP

Norway
Innlegg: 2178

Skrevet - 10/12/2004 :  23:42:31  Vis profil  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseEva V  Svar med kopi av melding
Har ikke helt roen på plystring, så jeg synger jeg ;) Funker egentlig kjempefint, roer ned både meg og hesten hvis den begynner å stresse. Synger ikke så spesielt fint da, men tror ikke hesten bryr seg så mye om det. Får derimot en del rare blikk fra forbipasserende, hehe ;)
Gå til toppen av siden

jalla

Innlegg: 635

Skrevet - 10/12/2004 :  23:48:27  Vis profil  Svar med kopi av melding
Tror ikke jeg skal begynne å synge, da river vel hestene ned boksinnredningen og flykter sin vei... Gå til toppen av siden

Eva V

» VIP

Norway
Innlegg: 2178

Skrevet - 11/12/2004 :  00:18:16  Vis profil  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseEva V  Svar med kopi av melding
Hehe, kom på noe ganske komisk. Meg å venninna mi var ute å red på tur og sang i forbindelse med den kommende høytid julesanger på full hals. Så kom det en jogger mot oss borti svingen, men da han så oss, stoppet han forskrekket og bråsnudde og sprang tilbake samme samme vei. Hehe, var ikke så fint da kanskje.. :P Greit nok egentlig, vi hadde glemt refleksene den dagen, så selv om de ikke så oss, hørtes vi lang vei ihvertfall. ;)
Gå til toppen av siden

Mona_Wendy

» VIP

Innlegg: 732

Skrevet - 11/12/2004 :  12:06:51  Vis profil  Svar med kopi av melding
radioen vår er tilkoblet lysene, så når vi slår av dem blir radioen automatisk slått av... Gå til toppen av siden
Side: av 2 Tidligere emne Emne Neste emne  
Forrige side
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Snarvei:
 Image Forum 2001 This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.