hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund! - Hva synes dere om disse salene? (bilder)
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Diverse
 Hva synes dere om disse salene? (bilder)
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Forfatter Tidligere emne Emne Neste emne  

Zorki

Innlegg: 2

Skrevet - 14/04/2004 :  14:36:48  Vis profil  Svar med kopi av melding
Hei, dette er en sal beregnet på araber. Tøff eller for mye stæsj?
Lurer på hva dere synes;










Lyngen

Innlegg: 282

Skrevet - 14/04/2004 :  14:59:57  Vis profil  Svar med kopi av melding
Er nok stilig på en sort eller hvit araber hingst i ørknen. Men på tur i norge? nei. Gå til toppen av siden

Silje-og-Tindra

Norway
Innlegg: 4435

Skrevet - 14/04/2004 :  15:04:14  Vis profil  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseSilje-og-Tindra  Svar med kopi av melding
Hvorfor ikke i Norge?
Råstilig i parader, show o.l. (Fks. 17. Mai, før stevner, ved tilstelninger?) om man har et passende antrekk til. Passer liksom ikke med det der og ridebukse eller bunad ;)
Gå til toppen av siden

Cowgirlchris

» VIP

Norway
Innlegg: 1568

Skrevet - 14/04/2004 :  15:11:39  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideCowgirlchris  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseCowgirlchris  Svar med kopi av melding
Ubehagelig å sitte på i lengre tid... Stjernemønster på innsiden av lårene og evt. gnagsår... Uggh...
Parader? Joda... Flott, det.. Men hvem har råd til å kjøpe en sal de skal ha på hesten max 2 ggr i året? Og vil den passe hesten fremdeles da?
Tipper en type med pynt og stæsj UTENOM der rytteren sitter vil være lettere å få solgt...

Men jeg bare tipper...

Mvh Line.

Mark Rashid: "There is almost always a big difference between what is perceived and what is real."


Gå til toppen av siden

Zorki

Innlegg: 2

Skrevet - 14/04/2004 :  15:34:45  Vis profil  Svar med kopi av melding
hehe, fornuften sier meg det er dumt, men jeg har jo såå lyst!
Har man ikke lov å være litt dum hvis det ikke koster for mye..
Sånn rundt kr.4000,-
Gå til toppen av siden

Shilamon

» VIP

Norway
Innlegg: 312

Skrevet - 14/04/2004 :  22:46:43  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideShilamon  Svar med kopi av melding
har du lyst og råd får du lov... men det blir mer pynt til hjemmet enn hesten tror jeg. men snakk om hva du ønsker å prioritere.
Det som er gjort er gjort og kan ikke gjøres noe med. Annet enn å gjøre det til lærdom. Gå til toppen av siden

elx

» VIP

Norway
Innlegg: 536

Skrevet - 14/04/2004 :  23:16:14  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideelx  Svar med kopi av melding
Enig med Line og de andre om at det ikke akkurat ser ut som max komfort, og det er selvsagt begrenset hvor mye man får brukt en sånn sal.
Men hvis de nettopp har ringt fra Hamar eller en gammel tante i Amerika du ikke engang visste du hadde har krepert og testamentert deg en formue - why not!
Isåfall syntes jeg at den nederste salen var finest - men hvorfor er remmene som fester fortøyet til salene i kjipt lysebrunt lær når resten er så gjennomført!??!?
Gå til toppen av siden

Real Storm

» VIP

Norway
Innlegg: 1000

Skrevet - 16/04/2004 :  00:02:19  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideReal Storm  Svar med kopi av melding
Er enig med de fleste... tviler på comforten er den beste... Men salene var okei de... Den øverste var stiligst... Men sant at det er vel mer pynt enn bruksutstyr
Gå til toppen av siden

AnnaogTommy

» VIP

Norway
Innlegg: 343

Skrevet - 18/04/2004 :  18:58:25  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideAnnaogTommy  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseAnnaogTommy  Svar med kopi av melding
hehe jeg ville aldri hatt en:P sikkker veldi ubehagelige å ri me å sånt:P men viss du liker sånt å har en arabr er d sikkert kult:)
klemz

Team Sandnes, jepp. Gå til toppen av siden

OX Horse Store

Norway
Innlegg: 6

Skrevet - 18/04/2004 :  19:22:54  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideOX Horse Store  Svar med kopi av melding
Heisann

Ser at dere diskuterer en av salene mine som jeg har til salgs.
Kan si det med en gang: Dette er kun en Showsal, ikke en sal som man kan bruke på lang turer etc.

På forskjellige utstillinger (Araber) så pleier de å ha spesielle shower under pausene og da kan man for ex vise opp seg og sin hest med denne sal og passende antrekk til rytteren.

Men moro og lese at noen liker den da

Driver en web butikk med salg av utstyr til Fullblodsarabern som hobby. Gå til toppen av siden

Cowgirlchris

» VIP

Norway
Innlegg: 1568

Skrevet - 18/04/2004 :  19:32:59  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideCowgirlchris  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseCowgirlchris  Svar med kopi av melding
Tja... da stemte vel ikke prisen på 4.000.- helt, da...

Line.

Mark Rashid: "There is almost always a big difference between what is perceived and what is real."


Gå til toppen av siden

OX Horse Store

Norway
Innlegg: 6

Skrevet - 18/04/2004 :  23:10:26  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideOX Horse Store  Svar med kopi av melding
Nja de er ganske så kostbare de salene med tanke på at det er håndarbeid alt sammen.

Men hvis noen har lyst på en sal så har jeg dem til salgs, i forkjellig stoff og stil og som sagt min butikk er - en annerledes web butikk- dvs, ser du noe du har lyst på men synes at det er for dyrt?? Sett igang og prut så gir jeg deg et godt tilbud og du får det du har lyst på.
Den billigeste modellen jeg har av salen på bilde (husk de er helt komplette med alt) er 7450 - 9450 :- men alt er prutbart.

Men husk - de er kun til show etc ikke til bruk som en vanlig sal.

Driver en web butikk med salg av utstyr til Fullblodsarabern som hobby. Gå til toppen av siden
  Tidligere emne Emne Neste emne  
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Snarvei:
 Image Forum 2001 This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.