hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund! - Sentrert Ridning
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Diverse
 Sentrert Ridning
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Forfatter Tidligere emne Emne Neste emne  

martherosnes

Innlegg: 43

Skrevet - 04/12/2007 :  10:40:11  Vis profil  Svar med kopi av melding
Hei! Har noen av dere vært borte i boka/bøkene Sentrert Ridning av Sally Swift?
I hvor stor grad er den anbefalt?

Royal-X

» VIP

Innlegg: 862

Skrevet - 04/12/2007 :  17:55:30  Vis profil  Svar med kopi av melding
jeg har den boka, men har ikke fått tid til å lese den... ble anbefalt den av en venninne om sier den er kjempera. jeg liker hennes illustrasjoner på sitstreningen - med blylodd festet til navlen osv. det blir mye mer levende for meg å se slikt svart på hvitt. kanskje jeg får begynt å lese den i jula :). leser også brenderup boka "ridning på kandar" den er kjempebra!! Gå til toppen av siden

Spendas

» VIP

Innlegg: 831

Skrevet - 04/12/2007 :  23:37:45  Vis profil  Svar med kopi av melding
Har akkurat kjøpt den, så har ikke kommet meg så langt enda, midt i eksamensperioden, men den ser spennende ut så langt!
Drep ikke fluen på din venns panne med øks.... Gå til toppen av siden

HelleG

Innlegg: 380

Skrevet - 05/12/2007 :  12:03:58  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideHelleG  Svar med kopi av melding
jeg har den og har lest noe i den. Har og en bekjent som har vært på kurs i sentrert ridning. Anbefales!! Du lærer mye om små detaljer som du kanksje tror du har inne, men som faktisk kan rettes enda mer på med posetivt resultat.

ikke noe galt å si om den boken der nei. En fin bok å ha sammen med andre bøker om sprang og dressur øvelser, for hest og rytter. Sammen får du en veldig bra informasjon og kan sette sammen tingene så du får maks ut av alt.

Å leve er som å tegne uten viskelær.
www.stallfox.piczo.com
Gå til toppen av siden
  Tidligere emne Emne Neste emne  
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Snarvei:
 Image Forum 2001 This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2026 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.