hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund! - Rideleir for meg..?!
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Rideleir/rideskole
 Rideleir for meg..?!
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Forfatter Tidligere emne Emne Neste emne  

Xxjulie

» VIP

Innlegg: 45

Skrevet - 04/09/2006 :  20:02:56  Vis profil  Svar med kopi av melding
Tenkte jeg skulle på rideleir neste sommer, men vet ikke om jeg skal ta meg en tur på marits rideskole til sommren også..
Finnes det en rideskole som er mere skreddersydd til meg vil jeg heller dra på en sånn leir..

Stedet må ligge på østlandet et sted (selv bor jeg på Hvaler utta for Fredrikstad og blir så lang å dra hvis det er veldig langt borte)

Jeg skal ikke ha med egen hest, og vil gjerne dra på et senter som har gode ponnier og hester som er flinke i både sprang og dressur..

Gjerne et sted der man kan hoppe rundt metern, også må det være sånn at man kan hoppe i terrenget en dag eller noe sånt da =P

Instruktørene må være flinke og kan det de driver med ^^,

ponniene/hesten må kunne gå på tøylen og kunne en del øvelser i dressur..

Helst ikke aaaalt for dyrt heller =P

malinas

Innlegg: 65

Skrevet - 05/09/2006 :  19:41:14  Vis profil  Svar med kopi av melding
På Hovland ridestall har de ganske fine hester og ponnier. De kan gå på tøylen, og kan noen øvelser i dressur.

De som vil får hoppe rundt metern, men det kommer også litt ann på nivået.

De har en kjempebra terrengbane. Da jeg var der i sommer fikk vi prøve den 2 ganger, men det kommer ann på deltakerne. Det er lurt å komme med forslag til aktiviteter selv, for de legger det som regel opp etter deltakerne.

Ridelæreren er grei. Hun vet hva hun driver med, men hun kunne kanskje vært litt flinkere til å si hva som er bra, og hva man kan gjøre bedre.

Leiren koster 3500,-

www.hovland-ridestall.no



Gå til toppen av siden

Xxjulie

» VIP

Innlegg: 45

Skrevet - 05/09/2006 :  19:49:23  Vis profil  Svar med kopi av melding
ok ^^, det sto ikke så mye på den siden.. Kunne gjerne ha fått sett flere bilder fra senteret + noe presantasjoner av hestene der.. Gå til toppen av siden

plutoloop

» VIP

Norway
Innlegg: 37

Skrevet - 02/11/2006 :  17:30:17  Vis profil  Svar med kopi av melding
Kragerø Ridesenter er bare superbra!! Tilsvarer alle kravene dine...
"Ikke en time i livet er bortkastet dersom den brukes på hesteryggen" - Winston Churchill Gå til toppen av siden

SuperSabrina

» VIP

Norway
Innlegg: 1184

Skrevet - 05/11/2006 :  14:30:58  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideSuperSabrina  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseSuperSabrina  Svar med kopi av melding
Lefdals høres jo kjempebra ut da! Der ville jeg dratt hvis det ikke hadde vært for at det er på feil side av landet
<3Roxanne<3
www.sabrinaogroxanne.piczo.com
Gå til toppen av siden

-Chianthia-

» VIP

Innlegg: 5

Skrevet - 25/11/2006 :  22:56:51  Vis profil  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresse-Chianthia-  Svar med kopi av melding
Anbefaler stall-k=) FINE hester mange av dem altså! fra jeg hadde ridd i 3 år har jeg alltid ridd på hester som har gått enten høye klasser i dressur eller sprang=)
Hvor høyt du hopper kommer ann på nivået, det er så enkelt at du får hoppe det du er klar for=) de som er på det nivået får også ri terengritt! ( det ekke så høyt nivå=P) jeg har fått tilbud om å ri i den de to siste årene=) så da er det ikke så veldig høyt nivå!=P
Gå til toppen av siden
  Tidligere emne Emne Neste emne  
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Snarvei:
 Image Forum 2001 This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.