hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund! - Shabrack for konkurransebruk
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Utstyr
 Shabrack for konkurransebruk
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Forfatter Tidligere emne Emne Neste emne  

|| Marthe

» VIP

Innlegg: 79

Skrevet - 17/08/2006 :  00:11:10  Vis profil  Svar med kopi av melding
Konkurrerer litt i både dressur og sprang. Har en hvit dressurshabrack, men synes den blir så kjedelig i lengden. Bare hvit med en helt enkel blå/rød kant.

Lurer da på om noen har et tips til en fin hvit dressurshabrack som skal kun brukes ved konkurranser? Har muligheter til å legge i litt penger i den..

Ingvild og Kenzo

» VIP

Norway
Innlegg: 1117

Skrevet - 17/08/2006 :  00:35:39  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideIngvild og Kenzo  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseIngvild og Kenzo  Svar med kopi av melding
Det enkle er ofte det beste. I dressur skal det ikke være så mye fjås og fjas, en helt enkel hvit schabrak med en kant er fint. Men det går jo an å kjøpe en schabrak med litt "stort mønster" (i stedet for små ruter hvis dere skjønner) og med gullkant eller sølvkant, etter hvilken farge du har på spenner, bitt og stigbøyler.
Kenzo&Buster
Diamantene<3
Gå til toppen av siden

|| Marthe

» VIP

Innlegg: 79

Skrevet - 17/08/2006 :  01:00:02  Vis profil  Svar med kopi av melding
Kopi av melding:
Det enkle er ofte det beste. I dressur skal det ikke være så mye fjås og fjas, en helt enkel hvit schabrak med en kant er fint. Men det går jo an å kjøpe en schabrak med litt "stort mønster" (i stedet for små ruter hvis dere skjønner) og med gullkant eller sølvkant, etter hvilken farge du har på spenner, bitt og stigbøyler.

Opprinnelig postet av Ingvild og Kenzo



Ja, skal ikke ha noe sånn blomsterkant med masse dilldall. Ønsker meg helst en med gull kant.
Har noen noe erfaring med de Equiline shabrackene med flettet kant?
Gå til toppen av siden

TORHILD

» VIP

Innlegg: 2595

Skrevet - 17/08/2006 :  01:04:23  Vis profil  Svar med kopi av melding
Om du går inn på Tilbudstorg på http://www.hestogrytter.no/ så synes jeg både Kavalkade Fløyelsschabrack`ene og Pfiff sprangschabrack`ene er fine. Og ikke minst er de billige!!! Har lyst på en slik fra Pfiff selv, men litt dumt å bestille for bare 100,- da blir det jo like mye i porto....
Gå til toppen av siden

Svalgårds-Cheri

» VIP

Norway
Innlegg: 1331

Skrevet - 17/08/2006 :  02:41:03  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideSvalgårds-Cheri  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseSvalgårds-Cheri  Svar med kopi av melding
Hva med en hvit med navnet til hesten/deg selv brodert på i samme farge som kantebåndet, f.eks gull? Selv har jeg en svart med gullskrift og gullkant, det er kjempepent og litt mer med den enn en vanlig ensfarget. Gå til toppen av siden

picazzo

» VIP

Norway
Innlegg: 611

Skrevet - 17/08/2006 :  06:58:19  Vis profil  Svar med kopi av melding
Jeg har equline sin med flettet kant til både stevnebruk og vanlig. Ikke noe å utsette på denne, selv etter flere omganger i vaskemaskin. Enkel og fin schabrack..
We`re just out of controll Gå til toppen av siden

|| Marthe

» VIP

Innlegg: 79

Skrevet - 17/08/2006 :  10:35:46  Vis profil  Svar med kopi av melding
Kopi av melding:
Hva med en hvit med navnet til hesten/deg selv brodert på i samme farge som kantebåndet, f.eks gull? Selv har jeg en svart med gullskrift og gullkant, det er kjempepent og litt mer med den enn en vanlig ensfarget.

Opprinnelig postet av Svalgårds-Cheri



Ja, tenkte på det. Hva synes dere om den Isabella Dressage sjabrack fra Horze? http://horze.com/product_info.php?cPath=41_13&products_id=17042
Tenkte å kanskje bestille den i hvit m. gullkant og med navnet mitt på den ene siden og hestens navn på den andre i gull.
Pluss at den er på tilbud for tiden også.
Gå til toppen av siden

Ingvild og Kenzo

» VIP

Norway
Innlegg: 1117

Skrevet - 17/08/2006 :  10:49:39  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideIngvild og Kenzo  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseIngvild og Kenzo  Svar med kopi av melding
Den Isabell schabraken har jeg sett på før, og jeg syns den er kjempefin! Grunnen til at jeg ikke kjøpte den, var at den var dyr nok med porto og alt, men nå har jeg nettopp kjøpt meg en ny hvit en, så jeg trenger ikke flere foreløpig. Jeg har også en Equiline, men den er ikke min favoritt. Jeg liker bedre de litt tykkere med større rutemønster, men den er absolutt holdbar!
Kenzo&Buster
Diamantene<3
Gå til toppen av siden

Marte&Don:)

Norway
Innlegg: 1200

Skrevet - 17/08/2006 :  11:03:17  Vis profil  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseMarte&Don:)  Svar med kopi av melding
Equiline sjabrakene er kjempegode.

Jeg har en hvit Horze sprangsjabrak med rosa broderi til sprangstevner, men den har ganske dårlig passform, og sklir bakover, så det er begrenset hvor mye jeg bruker den.
Gå til toppen av siden

Hanniball

Norway
Innlegg: 366

Skrevet - 17/08/2006 :  16:58:18  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideHanniball  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseHanniball  Svar med kopi av melding
Equiline sjakbrakkene kan man jo få i AKKURAT den fargen du vil.Du kan velge kantbånd selv osv. osv. Mange hjemmesider har sånn side der du kan sette sammen din egen equiline sjabrakk...Husker ikke helt hvem side det var.Men skal si ifra om jeg faller over den igjen.Desuten er det bare å gå å spørre om å bestille en spesiell equiline sjabrakk,akkurat som du vil ha i en hestebutikk som selger equiline=)
www.svenvonhannawald.piczo.com
www.linnta.piczo.com
Gå til toppen av siden

Itago

» VIP

Norway
Innlegg: 396

Skrevet - 18/08/2006 :  01:18:17  Vis profil  Svar med kopi av melding
Har en Isabell Dressage schabrak selv og den er kjempegod! God kvalitet og fin passform;) På undersiden har den ett slags pustene vaffelstoff som gjør att hesten ikke blir så klam undre der og;D Gå til toppen av siden
  Tidligere emne Emne Neste emne  
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Snarvei:
 Image Forum 2001 This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.