hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund! - Bytte studium?
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - SnikkSnakk
 Mellom himmel og jord
 Bytte studium?
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Forfatter Tidligere emne Emne Neste emne  

Ildfuglen

» VIP

Innlegg: 534

Skrevet - 27/02/2006 :  21:36:23  Vis profil  Svar med kopi av melding
Det er 1. mars allerede til onsdag..
Dvs. fristen for å søke om opptak på særskilt grunnlag, som f.eks handikap.

Jeg studerer nå idehistorie på Blindern, men vil gjerne bytte til språk. Hvordan gjør jeg det? Må jeg sende søknad gjennom samordna opptak, eller har Blindern egne rutiner for internt bytte av bachelorstudium?
Og dersom jeg må sende søknad via SO, og ikke kommer inn på språk, mister jeg den plassen jeg allerede har på idehistorie da?

Håper noen her har svar på noen av disse spørsmålene, har sendt mail til Blindern for noen dager siden, men enda ikke fått svar
Dessuten har jeg brukt lang tid på såkalt "korridorløping", populær idrett for studenter som blir sendt fra kontor til kontor av folk som ikke vet svaret, og fristen nærmer seg....

Renate

Guro
» VIP

Innlegg: 2031

Skrevet - 28/02/2006 :  00:11:44  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideGuro  Svar med kopi av melding
Jeg vet dessverre ikke hvordan det er på Blindern, jeg vet bare hvordan det er på NTNU, sivilingeniørutdanning.
Der er det slik at man kan bytte innad før en bestemt dato i høstsemesteret, om man bytter slik innad mister man den plassen man har når man har fått en ny.

Jeg skiftet studie, det jeg gjorde da, iom at jeg ikke var helt sikker var å søke via samordna opptak, for da får ikke NTNU noe beskjed før jeg evt har takket ja til tilbudet fra samordna opptak, og derfor utsatte jeg fristen for å måtte bestemme meg.

Forresten har vi noe som så kjekt kalles studentservice hos oss, de vet alltid svaret på sånne ting..dere har ikke noe sånt på Blindern da?

Guro
Gå til toppen av siden
  Tidligere emne Emne Neste emne  
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Snarvei:
 Image Forum 2001 This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.