hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund! - hest på fòr i sommer...sprsm!
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Hest på for
 hest på fòr i sommer...sprsm!
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Forfatter Tidligere emne Emne Neste emne  

Mona_Wendy

» VIP

Innlegg: 732

Skrevet - 22/02/2006 :  08:35:11  Vis profil  Svar med kopi av melding
Har tenkt på å få meg hest på for i sommer, det jeg da ønsker er en hest jeg kan ri på (ikke bare tur, men også få trent litt). den kommer ikke til å bli brukt hver dag. Hesten vil stå med kaldblodsen til venninna mi på et digert beite. Er det vanlig at folk setter bort hester på disse premissene, eller vil de fleste bare at hestene skal ris på tur? (Jeg kommer ikke til å sette krav om rase, bare hesten/ponnien er stor nok til meg) =)

spoff

» VIP

Norway
Innlegg: 3639

Skrevet - 22/02/2006 :  08:58:20  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesidespoff  Svar med kopi av melding
Jeg tror du kan være heldig å finne det meste. Det spiller nok heller en rolle hvem du er, og hvordan du kan stille opp med trening i forhold til hesten med hensyn på dine erfaringer, og hestens behov ut fra nivå. Uten at jeg har erfaringer med å se etter helforshest på sommerstid, tror jeg dette er veldig populært, og mange om beinet. Vet jo at veldig mange som har hest på helfor ellers i året typisk låner hester som på sommerstid går i fjellet eller på rideleirer. Disse hestene får man jo typisk ikke tak i om sommeren.
dressurblogg.no Gå til toppen av siden
  Tidligere emne Emne Neste emne  
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Snarvei:
 Image Forum 2001 This page was generated in 0.95 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2026 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.