hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund!
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Hesteraser
 ditt og datt!

MERK: Du må være registrert for å kunne sende et svar.
For å registrere, klikk her . Registrering er gratis!

Skjermstørrelse:
Brukernavn:
Passord:
Format modus:
Format: FetKursivUnderstreketGjennomstrek VenstrejustérSentrertHøyrejustér Horisontal linje Sett inn linkSett inn e-postSett inn bilde Sett inn kodeSett inn sitatSett inn liste
   
Melding:

* HTML er AV
* Forumkode er PÅ
Smileys
smil [:)] stort smil [:D] cool [8D] rødme [:I]
tunge [:P] ond [):] blink [;)] klovn [:o)]
sort øye [B)] åtter [8] rynke [:(] sjenert [8)]
sjokkert [:0] sur [:(!] død [xx(] søvnig [|)]
kyss [:X] godkjent [^] mislike [V] spørsmål [?]

  Kryss av her for å inkludere signatur fra din profil.
    

E M N E      H I S T O R I K K
Julie=) Postet - 30/09/2005 : 13:31:53
Hvorfor må så mange være nedsettende om diverse hesteraser?!
Alle er da like gode på hvert sitt vis!

Synes også det er blitt skikkelig dritt å dra på stevner,fordi det er så utrolig mange bortskjemte pappajenter som ser så nedsettende på deg (og dette gjelder enten man har en "god" hest eller en ex traver) Føler alle tisker og hvisker om at man ikke har det "rette" utstyret og ikke er så flink til å ri osv.

Hadde da vært mye koseligere om alle var hyggelige og støttet hverandre enten man har en traver eller hannoveraner..

Kankje litt feil sted og legge ut dette emnet,men siden så mange føler seg "så udugelige" fordi de har traver..
4   S E N E S T E      S V A R    (Siste først)
Helle_ Postet - 30/09/2005 : 16:23:06
Enig med Julie=) og Anita&Svarten.
Bustetrollet Postet - 30/09/2005 : 16:11:32
Enig så enig!
Her om dagen så møtte jeg den nye naboen vår som er eier av to travere.. Så kom jeg ridende, og hun smilte så vidt til meg.. Ble fornermet jeg. Akkurat som hun tittet stygt og ned på meg og Rosita..
~Christina89~ Postet - 30/09/2005 : 15:44:01
Helt enig med dere begge!

Anita&Svarten Postet - 30/09/2005 : 13:50:06
Kunne ikke vært mer enig!
Her hvor jeg bor har det og vært mange som henger seg opp i prisen på hesten. Kjøper man en dyr hest får man høre hvor bortskjemt man er, kjøper man en billig en får man høre at man burde ikke la prisen bestemme hesten... Folk kjøper jo den hesten man vil ha(vanligvis hvertfall), og da spiller det ingen rolle om hesten koster 5000 eller 50000, om den kan noe eller ikke.. Bare den som har hesten er fornøyd!
Alle hester er gode til sitt bruk!

 Image Forum 2001 This page was generated in 0,16 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.