hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund!
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Etterlysninger
 Kaldblodsen Winnie

MERK: Du må være registrert for å kunne sende et svar.
For å registrere, klikk her . Registrering er gratis!

Skjermstørrelse:
Brukernavn:
Passord:
Format modus:
Format: FetKursivUnderstreketGjennomstrek VenstrejustérSentrertHøyrejustér Horisontal linje Sett inn linkSett inn e-postSett inn bilde Sett inn kodeSett inn sitatSett inn liste
   
Melding:

* HTML er AV
* Forumkode er PÅ
Smileys
smil [:)] stort smil [:D] cool [8D] rødme [:I]
tunge [:P] ond [):] blink [;)] klovn [:o)]
sort øye [B)] åtter [8] rynke [:(] sjenert [8)]
sjokkert [:0] sur [:(!] død [xx(] søvnig [|)]
kyss [:X] godkjent [^] mislike [V] spørsmål [?]

  Kryss av her for å inkludere signatur fra din profil.
    

E M N E      H I S T O R I K K
VictoriaTh Postet - 13/04/2006 : 20:03:01
Prøver igjen

Noen som har sett/møtt til en kaldblodstraver som het Holl Winnie (muligens med enkelt v)? Hun er 7 år, ikke travtrent. Hun ble født hos en dansk mann (i Norge) og flyttet senere til Skien som turhest. Hun er helt svart, uten om en liten hvit flekk ovenfor hoven på det venstere bakbenet, men rødaktig man. Hun er muligens brun om sommeren. Om noen har sett eller kjenner henne, hadde jeg blitt veldig glad om dere sa ifra

4   S E N E S T E      S V A R    (Siste først)
VictoriaTh Postet - 15/04/2006 : 22:40:12
Ok :) Mailen min er den samme som msn-adressen som står ovenfor (bare trykk på den blå personen, om du ikke hvet det alt :))
Maria og sima`n Postet - 15/04/2006 : 01:28:33
hei igjen! har du mail?kunne skrive til deg å fortelle det jeg vet om henne.kjenner oppdretter.mvh.maria
VictoriaTh Postet - 13/04/2006 : 23:24:29
Hei
Det går ganske bra med henne. Hun trives ivertfall veldig godt her
Men husker du hvem som eide henne da? Har bare hørt at han var dansk, og syk så derfor ble hun alldrig travtrent.
Jeg har ikke funnet henen i dnt, og har ikke fått papirene enda, så jeg vet ikke hvem foreldrene er. Du husker ikke tilfeldigvis å ha sett det et sted?
Maria og sima`n Postet - 13/04/2006 : 23:18:01
heisann! jeg stelte hollvinni før, jeg begynte såvidt å ri henne inn,det var på høsten 02.da sto hun på ulefoss i telemark.hvordan går det med henne?

 Image Forum 2001 This page was generated in 0,12 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2026 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.