hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund! - Stall Prinsdal
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Diverse
 Stall Prinsdal
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Forfatter Tidligere emne Emne Neste emne  

monaco_image
» VIP

Innlegg: 150

Skrevet - 14/04/2007 :  08:17:34  Vis profil  Svar med kopi av melding
Hei!

Skal flytte til Oslo til høsten, og nærmeste stall er Stall Prinsdal. Tenker litt på å ta med hesten min.

Noen som vet om de har ledig? Eller må jeg sette meg opp på venteliste? Har hestene det bra der? Ca hvor lenge står de ute? Må man fore frokost/slippe ut selv? Hvor mye koster det i mnd?

Har de hjemmeside?

rusket

Innlegg: 1292

Skrevet - 14/04/2007 :  23:41:13  Vis profil  Svar med kopi av melding
Ei venninde har hest der, vip cathrine81. Jeg har vært forvært der, hestene har store uteområder de går på fra tidlig til sent (var ihvertfall det før), delt opp i flere områder. Tror det kun er helg og kvelds som går på omgang. En helg og hver kveld i en uke hver 8 uke eller noe sånt.

Det er en "gjør-det-selv-stall", du betaler kun boksleie (tror det er ca 800, mulig det har gått opp), også må du ordne med høy, spon og kraftfor selv.

simsalabim - oppvask forsvinn! Gå til toppen av siden

TonjeLivingGrane

» VIP

Norway
Innlegg: 1

Skrevet - 20/04/2007 :  22:35:42  Vis profil  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseTonjeLivingGrane  Svar med kopi av melding
Hei

Hjemmesiden til Stall Prinsdal er

http://www.stallprinsdal.piczo.com/?cr=2&rfm=y

Har aldri hatt hest der selv, og det er vel minst 10 år siden jeg vanket i de kretser så noen anbefaling kan jeg dessverre ikke komme med
Gå til toppen av siden
  Tidligere emne Emne Neste emne  
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Snarvei:
 Image Forum 2001 This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.