hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund! - Hoste og sånn
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Hest og helse
 Hoste og sånn
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Forfatter Tidligere emne Emne Neste emne  

prinsesseronja

Innlegg: 107

Skrevet - 05/12/2006 :  21:35:29  Vis profil  Svar med kopi av melding
Hesten min har vært litt ømfintlig i luftveiene i hele høst, inne og ute. Som regel bare noen lyder i blant som har gitt seg.

I dag på trening kom det derimot mange rare rare lyder i trav og galopp. også etter han var helt varm og litt svett. Synes egentlig han svettet litt lett i dag.

Stallen vår er ganske støvfri, ridehuset støver ikke og han snørrer ikke. Vi avbrøt timen og skrittet han ned. Tenkte å ta tempraturen i morgen, han var uansett for varm i dag etter trening til at det ville gi noe avklarende resultat å ta tempen på han.

Jeg lurer på om dette kan være en mild form for bronkitt? Her er tempaturen ute 5-7 grader og litt rått i luften.



Western Viking

» VIP

Norway
Innlegg: 286

Skrevet - 05/12/2006 :  21:47:01  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideWestern Viking  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseWestern Viking  Svar med kopi av melding
Sann har hesten min også vært! Helt plutselig under en springetur ble han helt tett! Avbrøt og lot han puste ut, så var han helt fin igjen.. Men så forsatte det, og varte i ett par mnd.. Men bare i trav og galopp.. Og med en gang vi brøt av til skritt sluttet det..
Nå er han nesten helt fin igjen.. Vet ikke hva det kom av heller..
Eneste forskjellen jeg gjor var egentlig å begynne å møkke/koste boksa veldig grundig sann at det ikke var noe fukt i den.. Men vet ikke om det er derfor han er bra igjen! Han hadde nemlig ikke noe støvete boks, så det kom ikke av støv..

<3 Western <3

Gå til toppen av siden

rusket

Innlegg: 1292

Skrevet - 06/12/2006 :  07:12:32  Vis profil  Svar med kopi av melding
Får hesten din havre?
simsalabim - oppvask forsvinn! Gå til toppen av siden

Western Viking

» VIP

Norway
Innlegg: 286

Skrevet - 06/12/2006 :  11:12:35  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideWestern Viking  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseWestern Viking  Svar med kopi av melding
Ikke min..
<3 Western <3

Gå til toppen av siden

prinsesseronja

Innlegg: 107

Skrevet - 06/12/2006 :  12:20:41  Vis profil  Svar med kopi av melding
Kopi av melding:
Får hesten din havre?

Opprinnelig postet av rusket



Han får champion energi 3 liter om dagen, men den er det vel ikke havre i?
Gå til toppen av siden

LilleBille

Innlegg: 49

Skrevet - 06/12/2006 :  13:52:58  Vis profil  Svar med kopi av melding
det er ikke havre i champion energi lenger.
Pippi ... My Peace Of Mind <3 Gå til toppen av siden
  Tidligere emne Emne Neste emne  
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Snarvei:
 Image Forum 2001 This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.