hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund! - Service i ulike butikker
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Utstyr
 Service i ulike butikker
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Forfatter Tidligere emne Emne Neste emne  

prinsesseronja

Innlegg: 107

Skrevet - 11/09/2006 :  21:39:36  Vis profil  Svar med kopi av melding
Jeg dro for første gang opp på Horze i Oslo i dag og må si jeg ble ganske skuffet. Butikken synes jeg var rotete, ingen hilste når jeg kom inn (det var ingen andre kunder der) og personalet brukte lang tid på å finne ut at de ikke hadde ting de burde ha.. Litt pinlig berørt tok jeg med meg et par sporer og dro..

..rett til Løwenborg hvor jeg ble møtt av smilende personale som fant frem alt jeg trengte på kort tid og ga god veiledning. Mitt inntrykk er at de er utrolig hyggelig der. De selger deg det du trenger, de viser interesse og har god tid. Jeg husker også jeg skulle ha hjelpetøyler og jenta på jobb var flink til å informere om feil bruk o.l noe jeg synes var utrolig bra.

Jeg har inntrykk av at en god del her handler i nettbutikk, men selv elsker jeg å snakke med fagfolk og få veiledning og tror ikke jeg kunne funnet en mer perfekt butikk en Løwenborg.

Hva er deres erfaringer?

Olithyon

Norway
Innlegg: 1245

Skrevet - 11/09/2006 :  21:51:48  Vis profil  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseOlithyon  Svar med kopi av melding
Jeg er i Trondheim da.
Syntes personlig at hesteshoppen og selabua gir best service her:) Horze var litt "rotete" som du sa, med personalet som ikke kunne svare på så mye spørsmål. Men jeg liker nå personlig best å handle på nettbutikker jeg da.

Mvh Christine
Gå til toppen av siden

rusket

Innlegg: 1292

Skrevet - 11/09/2006 :  22:41:32  Vis profil  Svar med kopi av melding
Jeg er også i Trondheim, har absolutt best erfaring med service og hjelp på Horze (det er gamle horsepower dere mener ja?), og absolutt dårligst på hesteshoppen og H-sport.
Så det er vel kanskje litt forskjellig på hvilken betjening man møter på eller?
Jeg liker og best nettshopping

Er det forresten noen hestebutikker på utsiden av byen, type Melhus, Orkanger, Stjørdal osv?

simsalabim - oppvask forsvinn! Gå til toppen av siden

AinaVj

Norway
Innlegg: 588

Skrevet - 11/09/2006 :  23:01:36  Vis profil  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseAinaVj  Svar med kopi av melding
Det syns jeg var rart.....Har vært på horze mange ganger, og der har de alltid vært imøtekommende. Det som er litt minus, er at de ikke alltid vet alt om det de selger. Jeg spurte en gang om hvor chetak-hodelagene ble solgt, og det visste ikke hun ene der. Men hun ringte da rett til leverandøren og spurte slik at jeg fikk svaret mitt. Jeg har alltid fått intrykk av at det er god service å få på horze i Oslo. Men er enig i at det kan være litt rotete. Liker bedre å dra i butkker fremfor å handle over internett.

Men Høøks på skedsmokorset derimot.......Noen der er flinke, mens andre igjen har null peiling......En venninne av meg spurte etter en spesiell pad, og da fikk hun til svar at den var det ikke fler igjen av. Men fant flere av den typen inne i butikken. Det er latskap spør du meg........



*Meg og min vakre Lydia*
Ja, det er lyd i a.
Gå til toppen av siden

Tigull the best 4 life

Norway
Innlegg: 3332

Skrevet - 11/09/2006 :  23:13:57  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideTigull the best 4 life  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseTigull the best 4 life  Svar med kopi av melding
Hei!

Har selv jobbet i hestebutikk, og jeg synes det er utrolig viktig og prøve så godt man kan og hjelpe kunden.

Og forklare hva man selv har opplevd med enkelte produkter,
Og da gjerne si det negative også om han har hatt negative opplevelser med et produkt.

En glad kunde er en god kunde!


Bedre med et møkkete paradis enn et rent helvete Gå til toppen av siden

HelleG

Innlegg: 380

Skrevet - 13/09/2006 :  10:33:09  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideHelleG  Svar med kopi av melding
har også jobbet i hestebutikk......og har vært så hjelpsom jeg kan og svart ut fra egne erfaringer og det jeg har lært av andre kunder. Har heller ikke vært redd for å sende kunder over til konkurenter om jeg mente at de hadde bedre utstyr til spesielle behov enn den butikken jeg jobbet i hadde. Spes. seler ble sendt videre om det var for trav og mer hobbykjøring.

Når det gjald bitt hadde jeg en kollega som jeg fikk inntrykk av var "verdens mester" innen emne og hun sa mye rart.....så det er mye snålt å møte på i div. butikker ja.

Har aldri vært på Horze, kun nettbutikken, men blir veldig tvilene til om jeg vil ta turen når man leser om den type service og at butikken er rotete.......ser jo liksom ikke slik ut på "selge butikken" bildene de presentere.......

Å leve er som å tegne uten viskelær.
www.stallfox.piczo.com
Gå til toppen av siden

Mie Ulrika

Innlegg: 271

Skrevet - 13/09/2006 :  14:23:30  Vis profil  Svar med kopi av melding
Jeg har bare gode erfaringer med horze jeg... synes de er service innstilte og de undersøker ting nøye og tar gjerne kontakt med forhandlere for å finne svar på det du lurer på. Jeg synes ikke butikken er rotete, men vet at de hadde ominnredning der så kanskje det var da du var der?
Alle heste butikker kan jo være utsolgt for ting, og jeg synes ikke en er værre enn en annen. Liker ikke å handle på nett selv... vil se og ta på varen før jeg kjøper så jeg vet hva slags kvalitet det er på produktet og at det er den størrelsen jeg forestiller meg at det er. Vanskelig å se sånt på bilde på en skjerm!

A life lived in fear is a life half lived Gå til toppen av siden

Stall Nakkim

Norway
Innlegg: 921

Skrevet - 13/09/2006 :  15:00:56  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideStall Nakkim  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseStall Nakkim  Svar med kopi av melding
Hun ene på høøks er hvertfall kjempedyktig syns jeg. Og hun på ekeberg hesteutstyr i Sarpsborg også. Der får du svar på det du lurer på. Og bestilling er null problem.
Livet er bedre..... for den som er glad i hester!! Gå til toppen av siden

rusket

Innlegg: 1292

Skrevet - 13/09/2006 :  19:04:55  Vis profil  Svar med kopi av melding
Jeg sverger ihvertfall til Horze i Trheim, er ufattelig fornøyd med servicen deres. Og nå skal de begynne å få inn bomløs saler og
simsalabim - oppvask forsvinn! Gå til toppen av siden

Tigull the best 4 life

Norway
Innlegg: 3332

Skrevet - 13/09/2006 :  21:35:54  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideTigull the best 4 life  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseTigull the best 4 life  Svar med kopi av melding
Jeg synes også det er veldig hyggelig og kanskje bli sendt videre til en konkurrent av butikken, om de ikke har varene som jeg leter etter.

Da får jeg lyst til og reise tilbake igjen, når de er så ærlige og sier at: Desverre vi har ikke den tingen du leter etter, men jeg tror at (navnet på butikken) har den tingen.

Eller at de prøver og bestille det jeg leter etter.

Og ikke bare nei det har ikke vi, og ferdig med det.

Bedre med et møkkete paradis enn et rent helvete Gå til toppen av siden
  Tidligere emne Emne Neste emne  
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Snarvei:
 Image Forum 2001 This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2026 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.