hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund! - Hva er galt med DNT?
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Ridegrener
 Trav
 Hva er galt med DNT?
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Forfatter Tidligere emne Emne Neste emne  

lino

» VIP

Innlegg: 1752

Skrevet - 10/07/2006 :  14:22:08  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesidelino  Svar med kopi av melding
Vi har eid to travere, og begge er selvsagt blitt omregistrert (den ene er jo død nå da) og etter en stund sto vi oppført som eiere i det registeret de har på internett.
I dag skulle jeg sjekke stamtavlen på Sharmis, og da oppdager jeg at jeg ikke lenger står som eier, men det gjør den gamle eieren. Så da måtte jeg sjekke den forrige hesten også, og der var det samme greia - gammel eier sto som eier. Det er litt sært (og irriterende)..

Liz & Sharmona

http://www.hest.no/blogg/?bid=110

xxxoooxxx

Norway
Innlegg: 659

Skrevet - 10/07/2006 :  14:45:12  Vis profil  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adressexxxoooxxx  Svar med kopi av melding
Ring de. De har sikkert bare problemer med Baldersystemet (igjen) Gå til toppen av siden

Linda-hestegal91

Norway
Innlegg: 126

Skrevet - 23/07/2006 :  16:11:10  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideLinda-hestegal91  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseLinda-hestegal91  Svar med kopi av melding
Samme på meg. Kjøpte hesten for en måned siden jeg. Å gamle eiern står som eier. Veldig irriterende... også nyeste løp på hesta står heller ikke der.. veldig dumt..
mine hjemmesider:
http://yrvinter.piczo.com
http://augnelill.piczo.com
http://o-h-k.tripod.com
Gå til toppen av siden

Wenche=)

» VIP

Norway
Innlegg: 1227

Skrevet - 23/07/2006 :  16:35:49  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideWenche=)  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseWenche=)  Svar med kopi av melding
Er nok noe som ikke helt stemmer et sted ja.. Har akkurat hjulpet en eldre mann med å finne ut hvem som eier en hest han solgte for 13 år siden, da han fortsatt står som eier på denne.. merkelig..
Wenche & Amber


Gå til toppen av siden

linki

Innlegg: 640

Skrevet - 23/07/2006 :  17:24:17  Vis profil  Svar med kopi av melding
Det kan være at nye eiere ikke har omreg han.

Sjekk det gamle systemet: http://travsport.pdctangen.no/

Redigert av - linki den 23/07/2006 17:27:28 Gå til toppen av siden

HelleG

Innlegg: 380

Skrevet - 26/07/2006 :  10:32:26  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideHelleG  Svar med kopi av melding
Grunnen til at det ikke oppdaterer seg på internett sidene er at Balder og gamle HP systemet er helt samkjørt. Så oppdateringer tar tid.

Men er du usikker er det jo bare å ta en tlf og sjekke. Som regel er alt iorden. Et tips er: har du fått sertifikatet er du reg. som rette eieren, uansett hva som står på internett.

Mange omreg. ikke hestene, så da vil jo gamle eieren stå der, selv om hesten har byttet eier flere ganger etter det.

Å leve er som å tegne uten viskelær.
www.stallfox.piczo.com
Gå til toppen av siden
  Tidligere emne Emne Neste emne  
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Snarvei:
 Image Forum 2001 This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.