hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund! - ting er ikke alltid lett, bør jeg angre meg?
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Diverse
 ting er ikke alltid lett, bør jeg angre meg?
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Forrige side
Forfatter Tidligere emne Emne Neste emne
Side: av 2

jameho

Norway
Innlegg: 362

Skrevet - 19/04/2006 :  01:24:53  Vis profil  Svar med kopi av melding
Skjønner du blir frustrert..
Jeg har hatt hesten min i 19 dager nå, og hun har også begynt å få nykker. Hun er den snilleste hesten i verden, men på tur er hun nervøs og oppspilt. Omgivelsene er jo nye for henne, og ting som var trygge den ene dagen er farlige den neste. Hun reagerer med å skvette til siden, skal stoppe og snu, galopperer på stedet og er rett og slett merkelig til tider. Hun står i luftegård nær veien og ser og hører masse tungtrafikk, men hjemover fra tur er lydene fra veien "farlige". Heldigvis er hun lett i munnen, så hun flyr ikke ut. Hun er også vant til å være sammen med andre hester, mens her er hun alene.
Du som jeg har en jobb å gjøre med å få hestene våre til å bli trygge på de nye omgivelsene og oss. Det kan føles skummelt til tider, men så lenge du viser du er sjefen og ikke gir deg går det nok over. Rom ble heller ikke bygget på en dag, så vi får bare gi disse villbassene våre litt tid. :)


Hjemmeside: http://www.freewebs.com/kajaroma/
http:/www.freewebs.com/lardalhesteforening/
Gå til toppen av siden
Side: av 2 Tidligere emne Emne Neste emne  
Forrige side
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Snarvei:
 Image Forum 2001 This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.