hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund! - Wintecsal
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Utstyr
 Wintecsal
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Forrige side
Forfatter Tidligere emne Emne Neste emne
Side: av 2

Micki

Norway
Innlegg: 55

Skrevet - 17/11/2004 :  09:45:46  Vis profil  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseMicki  Svar med kopi av melding
Hei!
Ja, som Anette83 sier så kan det godt hende at Wintecsalene passer best til hester med vid/ekstra vid bom, fordi både jeg og hesten min er jo superfornøyd med min Wintecsal, og han bruker ekstra vid bom (rød bom) :)

Tror nok du blir fornøyd med salen du har bestilt, Anette! Det er ihvertfall jeg :)
Jeg målte hesten min og tegnet av på pappskive så tok jeg den med til butikken og der fikk jeg den målt etter sånn spesiell skive som de har der, til wintecsalene, og fant lett riktig bom.
Salen passet perfekt :)

Hilsen meg :)

Smil til verden, og verden smiler til deg! Lev livet, for livet er hester! Gå til toppen av siden

Astrid H

Norway
Innlegg: 114

Skrevet - 18/11/2004 :  09:20:37  Vis profil  Klikk for å se %s1%'s MSN Messenger adresseAstrid H  Svar med kopi av melding
Wintec Isabell Werth lå utrolig godt på min hest og var god å sitte i. Men er enig i at ikke alle modellene er like gode. Men at det er en dårlig sal er jeg ikke enig i. Det blir som med alle andre saler - man må finne en som passer. Gå til toppen av siden

Boyen

» VIP

Innlegg: 33

Skrevet - 23/11/2004 :  21:00:59  Vis profil  Svar med kopi av melding
Hei
jeg har en wintec dressur sal med luftputer som jeg bruker på varmblods vallaken min..synes den er helt topp!!

veldig god å sitte i,
får veldig fin sits også..kjempe fornøyd
ingen knirking heller...

jepp jepp
Gå til toppen av siden

Real Storm

» VIP

Norway
Innlegg: 1000

Skrevet - 24/11/2004 :  01:20:48  Vis profil  Besøk %s1%s hjemmesideReal Storm  Svar med kopi av melding
Jeg for min del tror heller ikke luft er noe ideèlt. For meg har foamstopp vært det beste hittil:D Og lærsal:)
Gå til toppen av siden

BariolèMagique

» VIP

Norway
Innlegg: 68

Skrevet - 27/11/2004 :  22:16:35  Vis profil  Svar med kopi av melding
wintec saler ville jeg styrt VELDIG langt unna.
av de 8 hestene på stallen som har hatt wintec saler, er det bare en som IKKE har hatt problemer med ryggen, trykk osv.
dette har vert wintec saler av nyetypen, med cair, og som har vært tilpasset av salmaker.
kvaliteten er også dårlig i forhold til prisen. gjordstroppene revner ihullene, støtteklossen revner, osv.
jeg har hatt en del saler opp gjennom årene, både billig saler og dyre merke saler.
har stort sett vært fornøyd med det meste, bortsatt fra wintec.
synest rett nok at sprang og til dels allround salene til wintec er gode og sitte i, men je unner ingen hest å ha en sånn sal på ryggen.

kom i kontakt med en dansk salmaker på stevne i sverige i fjord sommer.
hun hadde tidligere forhandlet wintec saler, men valgte og kutte ut dette merke pga at 80% av ``wintec kundene`` hennes klaget på hestene fikk ryggproblemer. noe hun mente var pga at putene under setet er så smale og runde, at det var som å sitte å ri på to kjevler.
Gå til toppen av siden
Side: av 2 Tidligere emne Emne Neste emne  
Forrige side
 Nytt emne  Svar på emne
 Skrivervennlig versjon
Snarvei:
 Image Forum 2001 This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.