hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund!
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - SnikkSnakk
 Mellom himmel og jord
 Skryte litt av hesten min : )

MERK: Du må være registrert for å kunne sende et svar.
For å registrere, klikk her . Registrering er gratis!

Skjermstørrelse:
Brukernavn:
Passord:
Format modus:
Format: FetKursivUnderstreketGjennomstrek VenstrejustérSentrertHøyrejustér Horisontal linje Sett inn linkSett inn e-postSett inn bilde Sett inn kodeSett inn sitatSett inn liste
   
Melding:

* HTML er AV
* Forumkode er PÅ
Smileys
smil [:)] stort smil [:D] cool [8D] rødme [:I]
tunge [:P] ond [):] blink [;)] klovn [:o)]
sort øye [B)] åtter [8] rynke [:(] sjenert [8)]
sjokkert [:0] sur [:(!] død [xx(] søvnig [|)]
kyss [:X] godkjent [^] mislike [V] spørsmål [?]

  Kryss av her for å inkludere signatur fra din profil.
    

E M N E      H I S T O R I K K
Kristine & Ibrahim K Postet - 07/09/2004 : 20:36:08
Måå bare skryte litt av hesten min i dag. Han har vært halt i tre uker og er nå back in track. Har ridd endel på jordet denne uka for å få igjen kondisjonen etc han hadde før skaden. Har også begynt å ri med hack ute på tur og slik fordi jeg synes han fungerer supert på det, og i tillegg er han veldig fornøyd med det! Red først rundt om på jordene og så tok jeg meg en tur opp på bana. Tenkte ikke å jobbe så veldig hardt, men planen var å bøye, tøye og flytte. Red ihvertfall ut på høyre hånd, klemte forsiktig med leggen og vips. Hele hesten kom opp gikk i form på en heeelt annen måte enn når jeg rir med bitt. Jeg har aldri opplevd at han har ¨satt¨ seg så mye bak som han gjorde. Fantastisk følelse. Det beste av alt var at han gikk der, på hack og løse tøyler, men alikevel gikk han i korrekt form og ¨opp av bakke¨. Og hesten trivdes! Begynner å lure på om jeg kanskje er for urolig med hånda mi. Nå gikk han jo helt uforstyrret. Nå har jeg virkelig sett naturlig reisning i egen person!

Ååh, jeg er så glad : D Nå som det gikk så bra, anbefaler dere meg å fortsette? Er ganske sikker på at jeg kommer til å gjøre det, for dette var moro!

(R)Ibbe kan hvis han vil : D
2   S E N E S T E      S V A R    (Siste først)
Kristine & Ibrahim K Postet - 08/09/2004 : 09:52:51
Raspet tenna hans for et par uker siden, så de er iorden! Ei svensk ei som kom på slik raid. Tok en hel del hester. Kjempe flink dame! Det med bittet tror jeg heller er min feil, altså at det er jeg som er urolig i hånda.
Skogstroll Postet - 07/09/2004 : 21:25:19
Hei! =) Sier bare grattis jeg :D
Hadde jeg vært deg hadde jeg nok forsatt med hack ettersom han fungerer bedre med det !

Ps. Hvis han går veldig mye bedre med hack ville jeg nok sjekket tenna hans..det kan være at det er noe i munnen hans som gjør at han ikke går like bra med bitt.

Uansett..stå på :D :D

 Image Forum 2001 This page was generated in 0,09 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.