hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund!
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - SnikkSnakk
 Mellom himmel og jord
 Onde jenter...

MERK: Du må være registrert for å kunne sende et svar.
For å registrere, klikk her . Registrering er gratis!

Skjermstørrelse:
Brukernavn:
Passord:
Format modus:
Format: FetKursivUnderstreketGjennomstrek VenstrejustérSentrertHøyrejustér Horisontal linje Sett inn linkSett inn e-postSett inn bilde Sett inn kodeSett inn sitatSett inn liste
   
Melding:

* HTML er AV
* Forumkode er PÅ
Smileys
smil [:)] stort smil [:D] cool [8D] rødme [:I]
tunge [:P] ond [):] blink [;)] klovn [:o)]
sort øye [B)] åtter [8] rynke [:(] sjenert [8)]
sjokkert [:0] sur [:(!] død [xx(] søvnig [|)]
kyss [:X] godkjent [^] mislike [V] spørsmål [?]

  Kryss av her for å inkludere signatur fra din profil.
    

E M N E      H I S T O R I K K
Mari^_^ Postet - 30/04/2006 : 00:39:12
Huff, må bare få ut litt frustrasjon...

Var på fotballtrening på fredag, og stod i mål. Spissen på det andre laget ble sur da jeg reddet et skudd, og det endte med at hun taklet meg bare på f***, og her sitter jeg med ankel så stor som en tennisball og mulig brudd i ankelen. Jeg sa til henne hva den taklingen førte med seg. Fikk følgende tilbake: 'Så fint da, da er vi kvitt deg en stund'.

Huff, tror jeg skal holde sammen med gutta heretter...
15   S E N E S T E      S V A R    (Siste først)
MP & Nehemyah Mulan Postet - 06/05/2006 : 13:51:19
nei å nei for en usportslig oppførsel. Slikt skulle ikke vært lov *høh*
Mari^_^ Postet - 05/05/2006 : 16:27:11
Tok røngten igjen i dag, og da fant legen 2 brudd i noen små bein i ankelen. Var heldigvis bare brister, men likevel.. *sukk*
Andrea & Daytona Postet - 04/05/2006 : 20:38:45
Huff. Henger meg på dere andre: dårlig taper!
Hadde det vært meg synes jeg synd på jenta!
TempoPim Postet - 04/05/2006 : 18:48:57
Hmm, den jenta kan jo ikke være riktig god! Håper du kommer deg igjen Og takler henne dobbel så hardt tilbake
Mari^_^ Postet - 30/04/2006 : 23:57:59
Molly: Si det :P Stort sett snille ja, jeg har ikke møtt en direkte mannevond hest enda.
Molly Postet - 30/04/2006 : 23:05:43
Mari: Nå får du bedre tid til hester? De er jo stort sett snille....
-Azze- Postet - 30/04/2006 : 21:50:18
Huff, huff.

Nei, de kan ha det så godt!! Hvis de er sånn så fortjener de ikke Mari sitt selskap!!

Tenk og synke så dypt da dere..SYKT!!

Er det noen som kan gi den jente addressa til et galehus??:-D
Mari^_^ Postet - 30/04/2006 : 21:36:55
Er ikke bare en grunn til at jeg sluttet. Men med hensyn til laget, så nevner jeg ikke noe om det her. Jeg er ferdige med dem nå. Ikke tro at jeg sluttet 'bare' p.g.a. dette.

Formosissima: ja. Jeg er usikker på om det er sånn andre steder, men banning, slag, spark, spytting og kloring er dagligdags både i håndball og fotball her, såvidt jeg vet og har erfart. Aner ikke hva som gjør det jeg :P


Silje-og-Tindra Postet - 30/04/2006 : 21:06:19
Mari: Enkelte lomvêrer er hissigpropper. Spesielt av de som spiller håndball. Fått bank der ja. >.< Ellers er det vel et lag eller to sør for mitt hjemsted og spesielt ett lag nord for mitt hjemsted som utpekte seg som litt mer aggressive enn strengt tatt nødvendig.

Mon tro om vi er litt ekstra hissige, vi gudbrandsdøler? Har ikke opplevd slike ting mot andre lag, egentlig. Og jeg spilte håndball i åtte år og fotball i seks.
Elenion Postet - 30/04/2006 : 21:01:21
hvis hun som sa det var på samme lag skjønner jeg godt at du sluttet... var ikke så hyggelig oppførsel akkurat.
Bustetrollet Postet - 30/04/2006 : 20:47:26
Skal man være med på leken, må man tåle steken
Tigull the best 4 life Postet - 30/04/2006 : 20:43:28
slutta du på laget?
Mari^_^ Postet - 30/04/2006 : 20:21:18
Hehe, takk. Men jeg har allerede meldt meg ut av laget. Nå har de ikke keeper, og trener'n er rasende, men jeg holdt ikke ut der lenger. :)
Harneshaug Postet - 30/04/2006 : 20:05:32
Hm... helt håpløst med slike folk. En ting er å ha temperament å komme med ei utblåsning i kampens hete for siden å be om unnskyldning, men dette der var bare stygt....
Kanskje du på en slags "syk" måte kan se på det som et kompliment? Ser for meg at du er god, denne (selvfølgelig-ikke-så-god-som-deg-jenta) følte seg truet på laget! Ja... det må det være (-;
Du er flink jente som ikke tar igjen, ikke synker ned på hennes nivå! Når du kommer tilbake lar du henne ikke få inn et eneste mål, du redder allt! og hun vil bli helt psyket ut, både av dårlig samvittighet og for at hun ikke klarer å score på deg (-: GO MARI!!!
Lene&Dagmøy Postet - 30/04/2006 : 19:54:28
å fy å fy

 Image Forum 2001 This page was generated in 0,09 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.