hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund!
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Hestestell
 Setter ned bakparten

MERK: Du må være registrert for å kunne sende et svar.
For å registrere, klikk her . Registrering er gratis!

Skjermstørrelse:
Brukernavn:
Passord:
Format modus:
Format: FetKursivUnderstreketGjennomstrek VenstrejustérSentrertHøyrejustér Horisontal linje Sett inn linkSett inn e-postSett inn bilde Sett inn kodeSett inn sitatSett inn liste
   
Melding:

* HTML er AV
* Forumkode er PÅ
Smileys
smil [:)] stort smil [:D] cool [8D] rødme [:I]
tunge [:P] ond [):] blink [;)] klovn [:o)]
sort øye [B)] åtter [8] rynke [:(] sjenert [8)]
sjokkert [:0] sur [:(!] død [xx(] søvnig [|)]
kyss [:X] godkjent [^] mislike [V] spørsmål [?]

  Kryss av her for å inkludere signatur fra din profil.
    

E M N E      H I S T O R I K K
meg_selv2 Postet - 07/10/2005 : 21:21:01
Vet dette er et rart spørsmål, men spør likevel..;)
For et par dager siden sklle jeg vaske hesten min i rompa (det er jo viktig)..
Tok en fuktig svamp.. Hun var ganske skitten rett der haleroten er festet til resten av kroppen.. (under haleroten på en måte..)
Da jeg skulle tørke hun der fosiktig så satte hun ned bakparten sin nesten.. Hun trakk bakparten sin ned, men satt ikke på gulvet..
Hun gikk rett opp igjen..
Vet noen hvorfor hun gjorde dette..? Er det "normalt" at hester gjør dette?
Hun er veldig skitten der.. så ville jo tørke det av.. det er jo ikke noe særlig at hun har "drittrester" rett under haleroten.. eller?
6   S E N E S T E      S V A R    (Siste først)
Bustetrollet Postet - 08/10/2005 : 17:37:43
Det er verst når vannet renner. men om du tar en svamt og trykker bestemt på kjønnsorgnene så er det ikke sikkert den reagerer slik..
Dr_ag_on_86 Postet - 08/10/2005 : 17:28:28
dette er jo faktisk en av hestens mest følsomme områder... og jeg tror det bare er en vanesak... kaldblodsen jeg hadde før reagerte også, men med litt trening gikk det over... han syns det var helt greit til slutt, sto bare å kikket, med ørene framover, det viser tillit at en hest tør å fokusere på andre ting når man berører en av dens mest følsomme områder...
jeg syns du skal vaske uansett, bare vær kjempeforsiktig, ta det litt etter litt, så hun blir vant til at du "roter" baki der...;) kan jo trene på dette hvær gang du er i vaskespiltet/vasker henne..:) ordner seg sikkert...:)
meg_selv2 Postet - 08/10/2005 : 08:53:07
hmm... skal jeg vaske forde..? Hun er ganske skitten..
Bustetrollet Postet - 08/10/2005 : 02:43:00
Dette gjør Rosita også.. Vannet renner ned og over kjønnsorganene, og det er litt ekkelt og kan kille litt !
nutte Postet - 08/10/2005 : 00:11:18
det kan være at hesten er kilen.. det er ponnien min der...
ToneKristin Postet - 07/10/2005 : 22:38:33
Lolita gjør også dette. Hun har en forferdelig følsom hale, og hater at jeg fikler med den, og når det er vann i tillegg blir hun veldig 'Iiiiik'. Aner ikke hva man bør gjøre for å 'få bukt' med deg dog, hun har aldri spesielt skitten så jeg vasker henne kun en gang i året eller noe slik.

Mvh Tone Kristin og Lolita

 Image Forum 2001 This page was generated in 0,09 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.