hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund!
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Hest på for
 Hvordan

MERK: Du må være registrert for å kunne sende et svar.
For å registrere, klikk her . Registrering er gratis!

Skjermstørrelse:
Brukernavn:
Passord:
Format modus:
Format: FetKursivUnderstreketGjennomstrek VenstrejustérSentrertHøyrejustér Horisontal linje Sett inn linkSett inn e-postSett inn bilde Sett inn kodeSett inn sitatSett inn liste
   
Melding:

* HTML er AV
* Forumkode er PÅ
Smileys
smil [:)] stort smil [:D] cool [8D] rødme [:I]
tunge [:P] ond [):] blink [;)] klovn [:o)]
sort øye [B)] åtter [8] rynke [:(] sjenert [8)]
sjokkert [:0] sur [:(!] død [xx(] søvnig [|)]
kyss [:X] godkjent [^] mislike [V] spørsmål [?]

  Kryss av her for å inkludere signatur fra din profil.
    

E M N E      H I S T O R I K K
MajaJ Postet - 11/09/2005 : 21:10:56
Noen som har gode tips til hvordan man kan skaffe seg hest på halvfor... øsnker det veldig sterkt... tror halvfor ville passe for meg
Klem maja
7   S E N E S T E      S V A R    (Siste først)
MajaJ Postet - 22/09/2005 : 20:26:04
Vil selv si at jeg er ganske aktiv... lett ivrig i tre år! lagt inn annonser på hestemarked, sett på anonnser... syklet rundt til mange staller, men av en eller annen grunn virker det som at når man sykler rundt treffer man ingen som " bestemmer" . treffer ikke hesteeier, og hvis man gjør det er jo kjangsen liten for at de faktisk vil ha hjelp! så det blir gjerne til at man sykler skuffet videre. Det er mange staller her men også FRYKTELIG mange hestejenter uten hest! Så hesteeierne kan bare velge og vrake! og da skal du være ganske erfaren for og i det hele tatt ha en kjangse. det er ihvertfall sånn jeg føler det!
MvH maja
Ragnhild E Postet - 20/09/2005 : 22:01:37
Bor selv i Tønsberg, og rundt her er det jo massevis av staller! Du må nesten bare være aktiv, ta kontakt med stallene og henge opp lapper/spørre folk. Kanskje du en dag får napp.
MajaJ Postet - 20/09/2005 : 16:38:05
Takk for svar.
Jeg bor på nøtterøy nærheten av tønsberg......
AnneSpotGinaOgHuldra Postet - 20/09/2005 : 15:16:02
Dersom du henger opp lapper på staller i nærheten, er det nok lettere å få forhest i nærheten av deg! :) Du kan jo også gå rundt og høre i staller om de har hest å sette bort på for, eller om de trenger forrytter!
Ina_R Postet - 20/09/2005 : 08:09:46
Jeg vil tro det spør hvor du bor, om det vil bli vanskelig eller ikke. Jeg bor i Trondheim og hadde ikke vanskelig for å finne forhest. Her er det som regel alltid noen som trenger forrytter har jeg fått inntrykk av (sett på annonser).
Lykke til :)
Gomp1 Postet - 19/09/2005 : 16:35:19
Se i annonser eller legg inn en annonse... men dt r som regel vansklig med åfå hest akkurat der du bor dah!!!
Helle_ Postet - 11/09/2005 : 23:20:59
Sett inn en annonse feks her på hestemarked.no, eller andre steder på internett, du kan henge opp lapper rundt om i nærmiljøet ditt eller spørre folk du kjenner oom de vet om noe.

Lykke til!

 Image Forum 2001 This page was generated in 0,09 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2026 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.