hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund!
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Utstyr
 Ny sal til unghest

MERK: Du må være registrert for å kunne sende et svar.
For å registrere, klikk her . Registrering er gratis!

Skjermstørrelse:
Brukernavn:
Passord:
Format modus:
Format: FetKursivUnderstreketGjennomstrek VenstrejustérSentrertHøyrejustér Horisontal linje Sett inn linkSett inn e-postSett inn bilde Sett inn kodeSett inn sitatSett inn liste
   
Melding:

* HTML er AV
* Forumkode er PÅ
Smileys
smil [:)] stort smil [:D] cool [8D] rødme [:I]
tunge [:P] ond [):] blink [;)] klovn [:o)]
sort øye [B)] åtter [8] rynke [:(] sjenert [8)]
sjokkert [:0] sur [:(!] død [xx(] søvnig [|)]
kyss [:X] godkjent [^] mislike [V] spørsmål [?]

  Kryss av her for å inkludere signatur fra din profil.
    

E M N E      H I S T O R I K K
Lopke Postet - 11/12/2005 : 00:12:35
Lopke skal ha sal når jeg engang skal kravle opp :)
Er det noen her som har litt peiling på saler? Jeg har nemli ikke, det får jeg bare blankt innrømme. Men vil veldig gjerne gjøre det bra allikevel.
Hun er en frieserhoppe på 164, idag veldig slank og ikke no bred over ryggen. Heller litt lang som friesere kan være. http://vip.hestemarked.no/galleri.asp?ID=14199&galleri=show&side=1
Men håper jo med bedre muskelmasse vil bli litt mer fyldig i kroppen.
Det skal være en dressursal av god kvalitet men jeg betaler nok ikke 12.000 for en sal hun vokser seg fra i løpet av et år. Vil helst unngå syntetisk men ikke noe om og men..
Liker Stübben dressur saler men har noen her kjennskap til disse?
Har også tenkt på en spansk sal. Noen erfaringer?
Bor ganske utpå muuulandet og det kryr ikke akkurat med butikker med hesteutstyr. Det samme gjelder saltilpasning, tror ikke jeg selv er i stand til å se om salen passer 100%.
Noen som kan hjelpe?
2   S E N E S T E      S V A R    (Siste først)
Bente_og_Etanec Postet - 11/12/2005 : 09:52:02
Slenger meg på Roxira her.
Jeg har også sllitt mye med sal opp gjennom årene... Det har endt med ryggsmerter og trykk etter sal ettersom salene ikke har passet likevel.. Noe jeg har trodd at de har gjordt. Har lest mye i bøker om saltilpassing, men det har ikke gitt meg den informasjon og lærdom som har trengst for og finne en passe sal.
Jeg bor også langt ut på landet, men har du mulighet til og kjøre til et saltilpassningskurs med hesten din, vil jeg anbefale deg det på det varmeste :o)

Litt O.T., men Anton var bare sååå nydelig med den laaange manen, panneluggen og halen... Jeg ble helt forelske jeg... * hjertesukk * :o)
Roxira Postet - 11/12/2005 : 04:53:07
Anbefaler på det høyeste å få en saltilpasser til å hjelpe deg!! Så du ikke gå på samme fellen som je har gjort å ender opp med å prøve en hel drøss med saler å sende tilbake.. Porto koster penger!!

 Image Forum 2001 This page was generated in 0,06 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.