hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund!
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Utstyr
 wintec pro dressur cai vs wintec 500 dressur cair?

MERK: Du må være registrert for å kunne sende et svar.
For å registrere, klikk her . Registrering er gratis!

Skjermstørrelse:
Brukernavn:
Passord:
Format modus:
Format: FetKursivUnderstreketGjennomstrek VenstrejustérSentrertHøyrejustér Horisontal linje Sett inn linkSett inn e-postSett inn bilde Sett inn kodeSett inn sitatSett inn liste
   
Melding:

* HTML er AV
* Forumkode er PÅ
Smileys
smil [:)] stort smil [:D] cool [8D] rødme [:I]
tunge [:P] ond [):] blink [;)] klovn [:o)]
sort øye [B)] åtter [8] rynke [:(] sjenert [8)]
sjokkert [:0] sur [:(!] død [xx(] søvnig [|)]
kyss [:X] godkjent [^] mislike [V] spørsmål [?]

  Kryss av her for å inkludere signatur fra din profil.
    

E M N E      H I S T O R I K K
LivogZara Postet - 15/11/2006 : 18:27:35
Hei..
skal kjøpe sal til unghesten min etter jul, men vet ikke helt hvilken sal jeg skal velge..Den ene koster 4700 og den 6700..

Hva er hoved forskjellen på de to salene?

hvorfor burde jeg ta den ene fremfor den andre?
3   S E N E S T E      S V A R    (Siste først)
Western Viking Postet - 15/11/2006 : 19:10:24
Pro er i equi-suede, som jeg tror er det samme som semsket skinn.. 500 er i equi-leather, som er helt glatt og skal forestille lær.. Men det er vel egentlig plast..
Forskjellen er vel kvaliteten Fortrekker pro selv, og er veldig fornøyd med de jeg har Men jeg har isabell dressur og pro jumping da, så jeg vet ikke hvordan den vanlige dressursalen er å ri i..
Om du regner med å bytte ut salen når unghesten er ferdig utviklet, så kan du nok like gjerne kjøpe 500, men har du planer om å ha denne salen videre, så ville jeg kjøpe pro..
Vet at 500 salene blir fort slitt i gjord reimene siden de er av plast, men på salene mine går det ann å bytte ut desse reimene selv, så det er mulig det går ann å gjør det på 500 salene også nå (tror det er lær på pro salene)
LivogZara Postet - 15/11/2006 : 18:59:25
jo selvsagt, skal jo ha saltilpasser på sal og hest, passer den ikke, kjøper jeg den ikke..

men er jo greit å ha en liten ide før saltilpasseren kommer med salene..
rusket Postet - 15/11/2006 : 18:52:05
Pro har tynnere salputer, ellers så TROR jeg også at Pro har semsket skinn i setet, noe jeg tror gjør den til en mer behagelig sal for rytter.

Når det gjelder salputene må du nesten se hva som passer hesten din, wintec passer ikke alle hester selv om man kan skifte bom.


 Image Forum 2001 This page was generated in 0,11 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.