hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund!
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Utstyr
 Bates Dressursal eller andre som kan utvides

MERK: Du må være registrert for å kunne sende et svar.
For å registrere, klikk her . Registrering er gratis!

Skjermstørrelse:
Brukernavn:
Passord:
Format modus:
Format: FetKursivUnderstreketGjennomstrek VenstrejustérSentrertHøyrejustér Horisontal linje Sett inn linkSett inn e-postSett inn bilde Sett inn kodeSett inn sitatSett inn liste
   
Melding:

* HTML er AV
* Forumkode er PÅ
Smileys
smil [:)] stort smil [:D] cool [8D] rødme [:I]
tunge [:P] ond [):] blink [;)] klovn [:o)]
sort øye [B)] åtter [8] rynke [:(] sjenert [8)]
sjokkert [:0] sur [:(!] død [xx(] søvnig [|)]
kyss [:X] godkjent [^] mislike [V] spørsmål [?]

  Kryss av her for å inkludere signatur fra din profil.
    

E M N E      H I S T O R I K K
Lopke Postet - 29/07/2006 : 18:12:14
Eneste lærsal i dressur, som kan utvides som hesten vokser eller utvikler seg som jeg kjenner til er Bates Caprilli Dressur. Denne salen prøvde jeg i DK og den var virkelig lekker..

Noen som har erfaringer med denne i Norge??

Er det andre saler som kan skiftes bommer på som dere kjenner til??
(og nå mener jeg ikke saler som må inn til salmaker) i lær altså.
8   S E N E S T E      S V A R    (Siste først)
anitab Postet - 30/07/2006 : 13:29:09
Gløymde å seie at eg trur der er ein sal til som kan skiftast bom på, det er en som heiter wembley flex. Anar ikkje noko om kvaliteten, men litt rimeligare enn bates. Dei har allroundsal i same merket.

Link til min hestebutikk her:

http://www.minhestebutikk.no/mhb/produkt.asp?kat=12&pid=4621
anitab Postet - 30/07/2006 : 13:24:12
Eg har bates caprilli dressursal, for det var ein av dei få som kunne vidast ut. Det viste seg å vere ei bra investering, fordi hesten min er no oppe på det kvite (største) bomjernet, han vokste en størrelse frå han var tre til han var fire år. I tillegg er kanalen brei på dressursalen, så den ligg godt.

Salen er eg veldig fornøgd med i alle fall, men har ikkje prøvd så mange andre typar så eg har ikkje så mykje å sammenlikne med. Etter mi meining var kneputene litt små, så eg kjøpte eit ekstra par (lurer på om dei hører til bates isabell) som var større. Brukte litt tid på å flytte dei opp og ned til eg fann den perfekte stillinga for dei, og no er eg veldig veldig glad i salen min. Trur hesten likar den også:)

Absolutt verdt pengane etter mi meining. Og så har du sal lenge, og slepp innsending til salmakar.
badminton Postet - 30/07/2006 : 12:37:03
vettu, at det faktsik er forskjell på fargene... det er helt merkelig alrså...
de to brune bates salene vi har i her, er ikke like gode å sitte i som den svarte vi har... å det er ikke bare meg som har merket det"!!!
:P
Liten_Lista Postet - 29/07/2006 : 23:34:47
mørkebrun
badminton Postet - 29/07/2006 : 23:01:39
Challe og Mille, åssen farge er det på salen du kjøpte??
ToneKristin Postet - 29/07/2006 : 22:35:32
Jeg mener å ha hørt at Hubertus har saler med utskiftbar bom. Hubertus har utrolig gode saler, myke og gode og ligger godt på hesten.

Mvh Tone Kristin og Lolita
Liten_Lista Postet - 29/07/2006 : 22:14:27
Har akkurat kjøpt mede en ny bates caprilli sprangsal. Jeg synes den er helt suuuper, man får jo bare helt utrolig mye for pengene!! Luftstopping, utskiftbar bom: dette er verdt mye. Trenger aldri kjøpe ny sprangsal mer, kan jo bare skifte bom når hestene mine forandrer seg i form
badminton Postet - 29/07/2006 : 19:36:33
hvet ikke om flere saler..
men ei på stallen her har en bates dressur sal, og hun er overlykkelig for den salen.. en nydelig sal å sitte i.. helt fantasiks..
låner den selv når jeg rir min hest i dressur...
en elskverdig sal som er verd pengene!!

 Image Forum 2001 This page was generated in 0,09 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.