hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund!
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Utstyr
 Legg chaps som matcher disse?

MERK: Du må være registrert for å kunne sende et svar.
For å registrere, klikk her . Registrering er gratis!

Skjermstørrelse:
Brukernavn:
Passord:
Format modus:
Format: FetKursivUnderstreketGjennomstrek VenstrejustérSentrertHøyrejustér Horisontal linje Sett inn linkSett inn e-postSett inn bilde Sett inn kodeSett inn sitatSett inn liste
   
Melding:

* HTML er AV
* Forumkode er PÅ
Smileys
smil [:)] stort smil [:D] cool [8D] rødme [:I]
tunge [:P] ond [):] blink [;)] klovn [:o)]
sort øye [B)] åtter [8] rynke [:(] sjenert [8)]
sjokkert [:0] sur [:(!] død [xx(] søvnig [|)]
kyss [:X] godkjent [^] mislike [V] spørsmål [?]

  Kryss av her for å inkludere signatur fra din profil.
    

E M N E      H I S T O R I K K
Opal Postet - 25/04/2006 : 22:44:11
Kjøpte et par Mountain horse ridesko i modellen Sports Paddock for et par år siden (i den avbildede fargen).



Har ikke tatt de i bruk før nå i det siste (de sorte jeg hadde med matchende legg chaps har akkurat sagt takk for seg). Mangler leggchaps (er helt avhengig!!) helst i samme farge og med en eller annen form for elastikk. Den gamle modellen som M.H hadde (som matchet disse skoene) er selvsagt ikke i produksjon lenger og de nye i lær kan jeg bare drømme om å få presset leggen inn i (eller så blir de for høye i skaftet). Noen som har sett noen om kunne tenkes å matche??
4   S E N E S T E      S V A R    (Siste først)
Ingvild og Kenzo Postet - 26/04/2006 : 11:57:00
De er kjempegode! Det ser ut som de på bildet ditt (bare i en annen farge), det er elastikk ved glidelåsen, og folden er ganske stor.
Jeg fikk de av ei venninne pga at de var for store til henne, og de er faktisk i str L, og jeg har veeeldig tynne og lange legger! De er littegrann for store, men syns det er rart at de er såpass små i størrelsene, for jeg bruker XS i andre leggchaps!! XS = L??? merkelig..
Opal Postet - 26/04/2006 : 08:35:32
Bare send de over!!
Antar at du har den "nye" varianten:



De jeg har sett/prøvd av disse er for trange og for høye....Kommer vel bare i en høyde på skaftet?? Den "gamle" varianten var det elastikk innsydd i skinnet på og den folden til å brette over var ikke så stor. Må ha vid i en eller annen variant. Har ikke noen ekstremt tykk legg (selv om det føles sånn når man er på leggschaps jakt...)
Ingvild og Kenzo Postet - 25/04/2006 : 23:44:48
Jeg har disse som ser ut til å matche perfekt! Er det de du snakker om?
TORHILD Postet - 25/04/2006 : 23:36:33
Hvilken størrelse trenger du i leggchaps i såfall? Mener Stall Frisk har noen igjen i den rødlige fargen (merke Jacson), men husker ikke størrelsene. Kan kikke når jeg er bortom om du vil?

 Image Forum 2001 This page was generated in 0,08 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.