hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund!
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Etterlysninger
 nordli hestetrafikk/ dansken nordli???

MERK: Du må være registrert for å kunne sende et svar.
For å registrere, klikk her . Registrering er gratis!

Skjermstørrelse:
Brukernavn:
Passord:
Format modus:
Format: FetKursivUnderstreketGjennomstrek VenstrejustérSentrertHøyrejustér Horisontal linje Sett inn linkSett inn e-postSett inn bilde Sett inn kodeSett inn sitatSett inn liste
   
Melding:

* HTML er AV
* Forumkode er PÅ
Smileys
smil [:)] stort smil [:D] cool [8D] rødme [:I]
tunge [:P] ond [):] blink [;)] klovn [:o)]
sort øye [B)] åtter [8] rynke [:(] sjenert [8)]
sjokkert [:0] sur [:(!] død [xx(] søvnig [|)]
kyss [:X] godkjent [^] mislike [V] spørsmål [?]

  Kryss av her for å inkludere signatur fra din profil.
    

E M N E      H I S T O R I K K
Lisa og Mr.Rufus Hjort Postet - 05/10/2004 : 22:39:07
er det noen som vet noe om nordli hestetrafikk/ dansken nordli???
på rideskolen på heistad så har vi mange skolehester som vi låner derifra!!! her er noen hester som vi har: klaus: dansk sportsponny på ca. 135 cm i mankehøyde og er brun med en hvit sokk. 6 år. vesla: liten tinkerponny på ca. 130 cm. pintofarget (svart/ hvit) de sier hun er 14 år , men må nødt til å være minst 20 år!!! hun er fryktelig nærvøs og sprek og hun må ha vært misshandla før for hun stoler ikke på noen og vi må nesten dope hun for å pusse beina! ida: en landing av masserart og er ca. 150 cm. en kraftig hest på 5 år og spiser på alt!!! fargen er rød!! lady: tinkerponny på 145cm og er pinto farget (svart/hvit/brun) med en måne i panna. hun er ca. 7 år og er rågod i sprang!! noen har sikkert sett hun på stevne for hun er mye ute og konkurerer. vet dere noe om dems fortid eller hvor de har stått før eller hvem jeg kan spørre så svar gjærne!!!!! hilsen desperat!!!
4   S E N E S T E      S V A R    (Siste først)
Lisa og Mr.Rufus Hjort Postet - 26/10/2004 : 22:31:23
okay men dere må bare ta kontakt viss dere får vite no en gang!!!
bittelillepling Postet - 26/10/2004 : 14:26:11
hei. jeg kjøpte ei tinker hoppe fra nordli heste trafikk i vinter. når jeg kjøpte henne så var ho ikke særlig kosete av seg og hovene hennes. ho er tung og sko. ho var møkkete når jeg fikk ho og hadde store møkk kladder i halen. ho var også drektig når jeg kjøpte ho men ho mistet desverre føllet. men tru det blir vanskelig å finne ut om de forskjellige hestene som kommer derifra.
bittelillepling Postet - 26/10/2004 : 14:25:24
hei. jeg kjøpte ei tinker hoppe fra nordli heste trafikk i vinter. når jeg kjøpte henne så var ho ikke særlig kosete av seg og hovene hennes. ho er tung og sko. ho var møkkete når jeg fikk ho og hadde store møkk kladder i halen. ho var også drektig når jeg kjøpte ho men ho mistet desverre føllet. men tru det blir vanskelig å finne ut om de forskjellige hestene som kommer derifra.
Horton & Renate Postet - 22/10/2004 : 15:12:34
Ja kjenner til både stedet og mannen.
Helt ærlig tror jeg det er liten sjangs for å finne ut noe særlig om hester som kommer derfra iom at han selger og kjøper en haug av hester hele tiden.

 Image Forum 2001 This page was generated in 0,11 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2026 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.