hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund!
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 Avl/oppdrett
 Drektige hopper

MERK: Du må være registrert for å kunne sende et svar.
For å registrere, klikk her . Registrering er gratis!

Skjermstørrelse:
Brukernavn:
Passord:
Format modus:
Format: FetKursivUnderstreketGjennomstrek VenstrejustérSentrertHøyrejustér Horisontal linje Sett inn linkSett inn e-postSett inn bilde Sett inn kodeSett inn sitatSett inn liste
   
Melding:

* HTML er AV
* Forumkode er PÅ
Smileys
smil [:)] stort smil [:D] cool [8D] rødme [:I]
tunge [:P] ond [):] blink [;)] klovn [:o)]
sort øye [B)] åtter [8] rynke [:(] sjenert [8)]
sjokkert [:0] sur [:(!] død [xx(] søvnig [|)]
kyss [:X] godkjent [^] mislike [V] spørsmål [?]

  Kryss av her for å inkludere signatur fra din profil.
    

E M N E      H I S T O R I K K
linki Postet - 27/01/2006 : 20:05:30
Hvordan trener dere drektige hopper? Slik som før?
Når begynner dere å ta det med ro?

4   S E N E S T E      S V A R    (Siste først)
Mari^_^ Postet - 29/01/2006 : 13:20:11
Jeg har trent en drektig hoppe en gang, og jeg trente henne som vanlig til hun var 9,5 mnd. på vei. Da gikk vi over til skitteturer. Jeg skrittet henne helt til den dagen hun fødte.
Flokus Postet - 29/01/2006 : 13:08:09
Da jeg var på rideleir red jeg en tur på ei hoppe som føllet 3 dager etterpå. Er best det, siden da blir føllet sterkt.. Det var bare en skrittetur, altså..
Natalie_S Postet - 28/01/2006 : 00:16:16
Jeg trente Holter som normalt frem til 9.mnd, deretter roligere (eller dvs hun sa fra selv når hun syntes det ble litt for tungt), men jeg trente henne helt frem til samme dag som fødselen (ble mest skritt på slutten selvsagt). Drektige hopper bør holdes i form
Oxhovd Victoria=o) Postet - 27/01/2006 : 20:14:15
Varmblodshoppa mi er i den 8ande månaden no, og eg rir ho (nesten) som vanleg. Eg skrittar og travar, galoppen kan ho ta om ho vil. No i det siste har me hatt kjempe masse prosjekt, så det har ikkje blitt så veldig mykje riding, men noko morsjon blir det..
Eg har byrja å ta det litt med ro allereide, for merra er 13 år og har aldri hatt føl før, og for at eg ikkje har tid til å ride så frykteleg lenge, i og med at eg har to hestar å ride.

 Image Forum 2001 This page was generated in 0,08 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.