hestemarked.no - Norges Største Hestemarked! [ Hest / Ponni / Hesteutstyr / Rubrikk annonser / Kjøp / Salg / Stall / Debatt / Kurs / Nyheter / Ridehesten / Rytter / Webshop / Hestebutikk / AUksjon / Nettbutikk ]
 
 

Hestemarked.no
Hundemarked.no
Kjøp og Salg
VIP-hjemmesider
MIX-debatt
MIX - for Hest og Hund!
    MIX - for Hest og Hund!
MIX - for Hest og Hund!
Hestemarked.no | Hovedside MIX | Forum-regler | Brukerprofil | Aktive emner | Medlemmer | Søk | Hjelp
Brukernavn:
Passord:
  Velg språk
Lagre passord
 Alle fora
 Hest - Generelle forum
 I stallen
 Staller I bergen

MERK: Du må være registrert for å kunne sende et svar.
For å registrere, klikk her . Registrering er gratis!

Skjermstørrelse:
Brukernavn:
Passord:
Format modus:
Format: FetKursivUnderstreketGjennomstrek VenstrejustérSentrertHøyrejustér Horisontal linje Sett inn linkSett inn e-postSett inn bilde Sett inn kodeSett inn sitatSett inn liste
   
Melding:

* HTML er AV
* Forumkode er PÅ
Smileys
smil [:)] stort smil [:D] cool [8D] rødme [:I]
tunge [:P] ond [):] blink [;)] klovn [:o)]
sort øye [B)] åtter [8] rynke [:(] sjenert [8)]
sjokkert [:0] sur [:(!] død [xx(] søvnig [|)]
kyss [:X] godkjent [^] mislike [V] spørsmål [?]

  Kryss av her for å inkludere signatur fra din profil.
    

E M N E      H I S T O R I K K
AnneSpotGinaOgHuldra Postet - 21/07/2005 : 21:44:35
Bare lurer jeg, men er det umulig å få tak i stallplass ikke så altfor langt utenfor bergen sentrum? maks 15 min eller så?
Jeg har på følelsen av at det er lite privatstaller i bergen, heller store(noe som ikke er aktuelt for min del pga. litt for dyr stalleie :/)..
4   S E N E S T E      S V A R    (Siste først)
Ara Postet - 23/07/2005 : 14:14:05
Der finnes diverse traver staller og små privat staller mange steder i Bergen. Ser fra bussen at der f.eks. ligger en på Vallaheiane som er 5 min fra Nesttun. Og så er der masse små staller på Bontveit og vet også om travstall i Blomsterdalen.

Vet ikke om du har gjort det, men jeg vil anbefale deg å legge ut annonser på nettet og gjerne i lokal aviser i Bergen som Bergens Tidende - www.bt.no og Bergens Avisen, BA - www.ba.no .

spoff Postet - 22/07/2005 : 13:22:35
Den på Eidsvåg er privat. Jeg vet lite om den, hva den heter, hvem som driver, pris etc. Men det var ikke dyrt, det var privat, uteridebane, fine turmuligheter oppover fløyfjellet. På baksiden av fløyfjellet liksom.. Det kunne nok vært noe som passet deg. Kort vei fra bussen, og kort busstid fra byen.

Tror det finnes noe på Laksevåg også, men jeg er ikke direkte kjent i Bergen selv om jeg bor der (enn så lenge..).

Sjekk annonseforumet. Jeg ser det er noen aktuelle plasser der. Kanskje ikke 15min fra sentrum, men litt lengre reisevei. Ellers kan det høres ut som noe du er ute etter.. Man kan flytte dersom man ser at det blir for langt.

Har du forresten sted å bo i Bergen? Og jobb? For det har også litt å si utfra hvor stallen bør ligge..
AnneSpotGinaOgHuldra Postet - 22/07/2005 : 13:12:29
stemmer det ;) Men jeg er mer på jakt etter privatstaller, og vil gjerne få vite om det er flere som har problemer med å finne småstaller, for i mine øyne virker det nesten som de ikke finnes :S

Så er det sånn sett vanskelig å få taki stallplass i bergen?
spoff Postet - 21/07/2005 : 22:05:24
Mener å huske at jeg har svart deg på denne debatten før. Sjekk ut her: «Staller i Bergen»

 Image Forum 2001 This page was generated in 0,11 seconds. Snitz Forums 2000
[Vilkår] [Mix/Forum-regler] [FAQ] [Annonsere] [Om oss]
2002-2025 © Hestemarked.no - Norges største hesteside!
Du kan enkelt Slette din bruker/vip eller Kontakte Kundeservice.
Start/Stopp nyheter+info pr epost og sms på din medlemsside.
Send "HEST SLETTBRUKER" til 1963 (0,-) for å melde seg ut av alle
tjenester (Medlemskap, VIPside, SMS mm.) på Hestemarked.no.
Send "STOPP" til 1963 (0,-) for å stoppe alle tjenester fra 1963.
Vi forbeholder oss for trykkfeil og feil i informasjon/spesifikasjoner.